ЩЕ БІЛЬШЕ ЗІРОК У ТРЕТЬОМУ СЕЗОНІ «ПАПАНЬОК»!

У яскравій команді улюбленого сімейного серіалу поповнення! Акторський склад посилився народними та заслуженими артистами, і навіть зірками українського шоу-бізнесу.

Загалом у третьому сезоні знялися 150 акторів. Кастинг-директор проекту Зінаїда Мамонтова робить акцент на тому, що кількість акторів масових сцен скоротили на користь якості:

– Третій сезон буде ще сильніший за попередній. Ми запрошували тільки досвідчених професійних акторів, які могли ідеально вписатися у гротеск «дизелів».

Поповнився акторський склад «Папаньок-3» безліччю заслужених і народних. У серіалі з’явиться тато Жені Малишева (герой Євгена Сморігіна) – зіграє персонажа народний артист України Лев Сомов. Образ голови селища, в яке переїдуть папаньки, приміряв на себе народний артист Назар Задніпровський. Цікава роль сільського дільничного дісталася заслуженому артисту України Якову Кучеревському. Також ми побачимо Володимира Горянського та Олену Стефанську, які зіграють сімейну пару бізнесменів. У скандальній ролі з’явиться на екрані відома актриса Римма Зюбіна.

Не обійшлося у третьому сезоні «Папаньок» і без зірок українського шоу-бізнесу: в одному з епізодів у серіалі з’явиться музикант Олег Собчук разом із групою «СКАЙ». Яка роль дісталася артисту – стане відомо вже у першій прем’єрній серії «Папаньок-3». А ще у новому сезоні знімалися четверо каскадерів – у кожного головного актора був свій дублер-трюкач.

Сімейна комедія «Папаньки-3» сповнена несподіваних сюжетних поворотів і конфліктів. Нові серії дивіться з понеділка по четвер о 20:15 на телеканалі СТБ.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com і в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.