«ПОКИ УКРАЇНЦІ БУДУТЬ ЖАРТУВАТИ — МИ ТОЧНО НЕПЕРЕМОЖНІ»: «ДИЗЕЛЬ ШОУ» ПОКАЗАЛО ПРЕМ’ЄРНИЙ ПАТРІОТИЧНИЙ ВИПУСК

До Дня сміху «Дизель Шоу» презентувало свій новий випуск. Актори перевтілилися у справжніх козаків, а Єгор Крутоголов осідлав коня! Як проходили зйомки за день до початку повномасштабної війни та чому зараз украй важливо не втрачати почуття гумору — розкажемо далі.

«Дизель Шоу» — це не лише найрейтинговіше й найсмішніше гумористичне шоу. Воно насамперед актуальне. Команда береться за суспільно важливі теми. Так, на крайніх концертах, які відбулися 22 і 23 лютого в Палаці «Україна», актори говорили з глядачами про ймовірне вторгнення.

По-перше, ми хотіли показати свою позицію. Іноді серйозно говорили з глядачем про те, що відбувається у країні та на її кордонах. Іноді жартували, бо гумор був завжди. Навіть на війні. Гумористи їхали на передову й піднімали настрій та бойовий дух військовим. По-друге, таким чином ми хотіли трохи знизити той градус напруги, — коментував у лютому за лаштунками знімань шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

До номера підійшли зі змістом і перетворили акторів на справжніх козаків. А художнього керівника «Дизель Студіо» Єгора Крутоголова посадили на коня!

Було трохи лячно, бо кінь — «конструкція» дуже нестабільна. Але ми подружилися через «корупцію»: я йому — вкусняху, а він мене не скидає, — ділився враженнями після зйомок актор.

А от Вікторії Булітко дістався чорнявий поні, верхи на якому вона виїхала на сцену.

«Дизель Шоу» з мене знущається. На новорічних концертах був Місяць, на якому я спускалася на сцену з висоти 7 метрів. Тепер — поні, — жартувала акторка.

У гумористичному номері на дуже важливу тему актори з’ясовували, хто може бути союзником у ймовірній війні та чи маємо ми достатньо зброї, аби боронитися. І зауважили, що ця ситуація неабияк згуртувала нашу націю — і це вже велика перемога. Ці слова в деякому сенсі стали пророчими.

24 лютого повномасштабне вторгнення стало, на жаль, не ймовірним, а реальним. І справді дуже сильно згуртувало нашу націю. Люди об’єдналися на військовому, волонтерському та інформаційному фронтах. А ми продовжуємо воювати на гумористичному.

Кажуть, що сьогодні не час для гумору. Але я так не вважаю. І не тільки я. Багато психологів, людей, які пройшли війну, кажуть: завдяки гумору можна не з’їхати з глузду. Гумор — своєрідна подушка безпеки для нашої нервової системи. Тому я вважаю, що не варто навіть у такий складний час забувати про ще одну нашу зброю, — сказав Єгор Крутоголов 1 квітня під час включення до національного інформаційного марафону.

До речі, якраз цю козацьку частину «Дизель Шоу» транслювали в марафоні «Єдині новини». Подивитися її та інші нові номери ви можете на нашому ютуб-каналі. А ми щиро сподіваємося, що вже зовсім скоро повернемося до наших звичних зустрічей у п’ятницю о 20:10 на каналі ICTV.

Поки українці будуть жартувати та сміятися — ми точно непереможні! — резюмує Олексій Бланар.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.