СИН ЄГОРА КРУТОГОЛОВА ЛЕВ УПЕРШЕ ПІСЛЯ АВАРІЇ СІВ ЗА КЕРМО КАРТА 

У сім’ї художнього керівника «Дизель Студіо» Єгора Крутоголова маленька перемога — його старший син Лев повертається до спорту! І не просто так — він випробовує дорослий карт, що може розігнатися до 130 км/год. Кадри з першого тренування показав зірковий татусь у своєму Інстаграм.

— Сьогодні в мене класні відчуття, бо вперше від початку повномасштабної війни ми знаходимося на аеродромі «Чайка», — починає своє відео Єгор Крутоголов.

Він разом із дружиною Катериною приїхав підтримати старшого сина на старті.

— Для нас особисто це історична подія. Оскільки Лев повертається до спорту — це його перше тренування після аварії, — із хвилюванням розповідає зірковий татусь.

Повертається Лев не просто так, а вже випробовує дорослий карт. Такий, за словами Єгора Крутоголова, може розганятися до 130 км/год.

— Це інший клас. Це «Джуніор». І мені здається, він йому дуже пасує. Нервуєш? — запитує Єгор після старту свою дружину Катю.

— Ні. Радію. Чомусь радію, — стримано відповідає жінка.

Нагадаємо, у середині лютого Лев потрапив в аварію під час відбіркових перегонів в Італії. Хлопець декілька тижнів провів у лікарні під наглядом фахівців. Увесь час із ним була його мама Катя. Напередодні повномасштабного вторгнення вони повернулися до України. І потім родина її не полишала.

А сьогодні Лев святкує свій День народження. Ми щиро вітаємо тебе з 12-річчям. Бажаємо успішних тренувань та нових перемог! Команда «Дизель Студіо» вболіває за тебе!