Бенедикт Камбербетч, Дженніфер Еністон та Мадонна — ЗА Україну! Світові зірки підтримують нашу країну в боротьбі з руським окупантом.

Із синьо-жовтим стягом на сцені Міжнародного кінофестивалю в Санта-Барбарі — саме так зірка серіалу «Шерлок» Бенедикт Камбербетч отримував чергову нагороду. Зі сцени він побачив у глядача в залі прапор України й попросив передати його на сцену. Так актор підтримав український народ у боротьбі з російськими загарбниками.

Зірка серіалів «Ранкове шоу» і «Друзі» Дженніфер Еністон у Міжнародний жіночий день висловила підтримку українкам, які страждають від російської агресії та захищають українські кордони. «Думаю про жінок та дівчат в Україні й по всьому світу, які героїчно борються за їхню країну та громадян… Ви — неймовірні, і весь світ вас підтримує», — написала акторка на своїй сторінці в Інстаграм. Окрім цього, вона залишила посилання на фонди, через які можна фінансово підтримати постраждалих від війни.

Зробив виняток і виклав особисте фото у Твіттері король жахів Стівен Кінг: так, письменник позує у футболці з написом «Я разом з Україною». Він також заявив, що припиняє співпрацювати з російськими видавництвами. Окрім того, порекомендував Україні дати кілька стусанів країні-окупанту.

Співачка Леді Гага в інтерв’ю заявила, що молиться за Україну. Актор Майкл Дуглас прийшов на кінопремію з жовто-блакитною хустинкою та зазначив, що пишається силою духу українців. Американська акторка українського походження Міла Куніс та її чоловік Ештон Кутчер оголосили збір 30 мільйонів доларів на допомогу Україні, а також зробили власну пожертву. Анджеліна Джолі зайнялася допомогою біженцям, адже була шокована тією кількістю людей, які змушені були виїхати з найгарячіших точок України.

Однією з перших підтримала Україну співачка Мадонна. На третій день війни у своєму Інстаграмі зірка опублікувала кадри з жертвами війни і зруйнованими російськими ракетами будинками. Крім того, порівняла так званого президента рф путіна з гітлером. «Путін порушив усі права людини, які лише можна уявити. Він не має права стерти Україну з лиця землі. Ми підтримуємо президента Зеленського! Ми молимося за вас і вашу країну. Хай благословить вас бог!» — написала Мадонна.

Це досить неповний перелік світових зірок, які ЗА Україну. Ми дуже вдячні їм за таку підтримку. Дивно лише те, що правда про війну (саме війну, а не якусь «спецоперацію») доходить за океан значно швидше, ніж до сусідньої країни.

Що ж… Ми тримаємося. І ми витримаємо!