ГУМОР ПІД ЧАС ВІЙНИ: ЄГОР КРУТОГОЛОВ ПРО ТЕ, ЧОМУ ВАЖЛИВО ЖАРТУВАТИ В НАЙСКЛАДНІШІ МОМЕНТИ ЖИТТЯ

Його сторінку у Фейсбук називають терапевтичною. Адже кожен його пост здатен підняти настрій та розвеселити в цей непростий для кожного українця час. Художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов продовжує воювати на гумористичному фронті, який зараз є не менш важливим.

Справді, 24 лютого життя всіх українців розділилося на «до» та «після». Спочатку ми були розгублені, спантеличені, налякані. Але потім зібралися й почали робити те, що маємо та вміємо якнайкраще. Так, Єгор Крутоголов і далі підносить настрій прихильникам «Дизель Шоу» і своїм підписникам у соцмережах.

— Трохи відійшовши від шоку, я поставив собі питання: що я можу робити в цей час? Військового досвіду в мене немає. Тому я вирішив залишитися в тій справі, якою займаюся все життя, — це гумор, — розповідає Єгор Крутоголов. — Я комік, тож маю продовжувати розважати людей. При цьому робити це ще більше, ніж за мирного життя.

Єгор збирає найактуальніші теми, публікує влучні вислови, особливу популярність мають меми. Наприклад, нещодавно героєм усіх соцмереж стала Чорнобаївка. 7 разів російські окупанти стягували туди свою техніку й намагалися прорватися далі. І всі 7 разів наші військові давали їм відсіч, знищуючи вщент. Згодом у мережі з’явилися ось такі меми, які Єгор Крутоголов зібрав для своїх підписників у Фейсбук.

А до того ще одними героями стали… гуси, які збили російський літак! Це трапилося на Херсонщині. Там окупанти активно намагалися зайняти одне із сіл, але пернаті не дали цього зробити. Кілька птахів влетіло в мотор російського винищувача, унаслідок чого той впав у болото. Цей героїчний вчинок не залишився без уваги і теж був зафіксований у народних мемах. Поклали, як то кажуть, душу й тіло за нашу свободу.

Психологи пишуть, що майже за місяць війни всі психічно й морально виснажені, а тому конче необхідно відновлювати ресурс. І цьому може посприяти саме гумор. На думку фахівців, серед його ключових функцій:

  • вентиляція агресії та злості;
  • зниження рівня напруги;
  • синтез окситоцину.

Так, коли ми жартуємо з ворогів, ми відчуваємо своєрідну згуртованість і належність до певної спільноти.

— Гумор — своєрідний амортизатор для мого організму, — додає про власний приклад Єгор Крутоголов. — Якщо мені вдається знайти гарний жарт, який розсмішить не лише мене, але й тих, хто сидить у бомбосховищах, кому в цей момент складно — я обов’язково буду цим ділитися.

Тому гумористичний фронт не менш важливий. І команда «Дизель Студіо» продовжує свою роботу.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.