«ЗАКІНЧИЛОСЯ ХРУСКОТОМ ШИЇ»: ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО НОВИЙ СЕЗОН «ВИЖИТИ ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ» ВІД ЄГОРА КРУТОГОЛОВА

Ми продовжуємо вас інтригувати й ділитися тим, що ж чекає на всіх нас у 4 сезоні серіалу «Вижити за будь-яку ціну». Для цього вивідали в Єгора Крутоголова деякі подробиці. Виявляється, в одній сцені Яна Глущенко ледве не скрутила йому шию! Чим так завинив Єгор — читайте далі.

Любовні стосунки Яни та Єгора в новому сезоні триватимуть. Партнери не лише всіляко намагатимуться урізноманітнити своє життя, а й порадують одне одного подарунками. Іноді дуже несподіваними, а часом травмонебезпечними! Так, героїня Яни Глущенко проявить креатив, але дещо не вгадає… з розміром.

Вона мені зробить подарунок — шолом, який мені буде замалий. Цілу серію ми намагаємось його зняти, а закінчилося це хрускотом шиї, — сміється Єгор Крутоголов.

Жарт, звісно. На знімальному майданчику «Вижити за будь-яку ціну» жоден актор по-справжньому не страждає. Самому ж Єгору запам’яталася екшн-сцена. Так-так, і це теж буде в новому сезоні серіалу.

Мені дуже сподобалося, як ми знімали фантазію: ми із Сашком вдираємося під виглядом спецназу у квартиру в обмундируванні, вибиваємо двері, кидаємо димові гранати. Усе було так кльово. Це найбільш пам’ятний момент, — ділиться Єгор.

Бажаєте його побачити? Прем’єра 4 сезону «Вижити за будь-яку ціну» відбудеться 25 лютого о 22:50 на телеканалі ICTV.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.