МИ ШВИДКО САМООРГАНІЗУВАЛИСЯ: ОЛЕКСАНДР БЕРЕЖОК ПРО УЧАСТЬ У ТЕРОБОРОНІ ТА ПОВЕРНЕННЯ НА СЦЕНУ «ДИЗЕЛЬ ШОУ»

Від початку повномасштабної війни Олександр Бережок поставив на паузу свою акторську кар’єру та став на захист рідної землі. В інтерв’ю за лаштунками знімань нових концертів «Дизель Шоу» він розповів про участь у теробороні та волонтерстві. Подробиці читайте тут.

На початку повномасштабної війни Олександр Бережок вирішив залишитися вдома разом з усією своєю родиною.

— Ми навіть не думали кудись виїжджати. Бо, по-перше, це моя земля. По-друге, у мене велика родина, дружина тоді була вагітна. Тому було тільки одне рішення — залишатися вдома, — пояснює свою позицію актор.

Буквально за лічені хвилини життя сім’ї перейшло в режим воєнного часу. А сам Олександр Бережок став на захист рідного краю.

— Я брав участь у всіх наших заходах тероборони. Туди не було ніякої черги, як у деяких інших місцях, ми швидко самоорганізувалися. Почали допомагати знаходити продукти харчування, оскільки в нас були підірвані мости, район буквально став відірваним від усієї України. Біля найближчої Чернігівської області йшли сильні бої. Разом із чоловіками ми будували лінію оборони, — розповідає Сашко.

У такому режимі Олександр Бережок прожив декілька місяців. А за півроку нарешті зміг повернутися на сцену. Разом з усією командою він зіграв у нових концертах «Дизель Шоу» на підтримку Збройних сил України.

— У мене є дуже багато улюблених номерів у цих концертах. Наприклад, про довгу розлуку, де граю разом із Вікою Булітко. Він такий домашній, і хочеться більше номерів, які були б подалі від війни. Звісно, таке наше сьогодення. Але хотілося б, аби було таке умовне віконце, куди б глядачі заглядали й бачили нормальне життя без війни, — каже актор. 

Впевнені, зовсім скоро так усе й буде. До речі, нові випуски шоу ви зможете побачити вже завтра. Тож о 20:00 вмикайте наші ютуб-канали «Гумор ICTV», «Дизель Студіо» та «Дизель Українські Серіали».

А також приходьте на нові концерти «Дизель Шоу» на підтримку Збройних сил України. 14, 15 та 16 жовтня в МЦКМ (Жовтневий палац) на вас чекають абсолютно нові номери та історії від улюблених акторів. Головна тема — козацький гумор. Частину коштів від продажу квитків команда передає на потреби військових і продовжує збір до благодійного «Дизель Фонду». Приходьте, допомагайте й відволікайтеся гумором. 

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.