ВОНИ ДАЛИ МЕНІ КЛАСНИЙ ЛЯПАС: ЛІЛІЯ РЕБРИК СТАНЕ ГОСТЕЮ НОВОГО ВИПУСКУ «ДИЗЕЛЬ ШОУ»

Манікюр, зачіски, красиві вбрання — усе це, здається, не на часі, бо в Україні повномасштабна війна. Так думала й зірка серіалу «Папаньки», акторка Лілія Ребрик. Та після однієї розмови, що стала для неї справжнім ляпасом, вона віднайшла свою внутрішню опору та продовжила жити далі. Подробиці читайте в цьому матеріалі.

Повномасштабна війна, яка триває в Україні вже більш як півроку, змінила наші життя і пріоритети. Кожен був змушений шукати нову опору й заново розпочинати жити. Так, акторка Лілія Ребрик зізналася, що звичні колись для неї б’юті-процедури відійшли далеко на задній план. І лише після розмови з жінками-військовими вона зрозуміла, наскільки важливу роль відіграє зараз краса, і ще більше запишалася нашими захисницями.

— Жінки-військові дали мені того самого ляпаса (у хорошому розумінні) у плані внутрішньої опори. Вони сказали, що перше правило на війні — зовнішній вигляд. Ви тільки погляньте на наших захисниць. Які вони красиві! Із зачісками, манікюром, мейкапом. Це правильно. Бо завдання ворога — деморалізувати нас. Залякати, щоб ми ходили заплакані, занедбані, бідні й нещасні. А ми будемо ходити красиві, з червоними губами й зачісками. Коли ти гарно виглядаєш, ти не підлягаєш цій деморалізації. Коли я це усвідомила, у мене аж камінь із душі зняло, — відверто розповіла акторка.

Те, що українців неможливо зламати й залякати, — це точно зрозумів увесь світ. І навіть ті, хто хотів би навчити нас боротися за свою свободу й незалежність, натомість переймають наш досвід, як-от у новому номері від «Дизель Шоу».

Уже цієї п’ятниці дивіться гучну й бойову прем’єру, у якій з’явиться і Лілія Ребрик у дуже несподіваному й навіть дещо провокаційному образі. Вмикайте о 20:00 наші ютуб-канали «Гумор ICTV», «Дизель Студіо» та «Дизель Українські Серіали».

І не забувайте, що вже 14, 15 та 16 жовтня відбудуться нові козацькі концерти «Дизель Шоу» на підтримку Збройних сил України. Квитки можна придбати просто зараз, аби не пропустити найцікавішого.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.