ПРИГОДИ НА ВИЖИВАННЯ: «ДИЗЕЛЬ ШОУ» ПОКАЖЕ ПРЕМ’ЄРНИЙ НОМЕР, ЯКИЙ З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЛИ ВСІ!

Маскувати російський паспорт в обкладинку з українською символікою. Перемальовувати триколор на автономерах у жовто-блакитний. Та навіть називатися українцем, буцімто примусово депортованим на територію росії! Чого тільки не зроблять і чого не скажуть росіяни за кордоном, аби з них не знущалися іноземці. «Дизель Шоу» не могло пройти повз такої теми, тож присвятило їй новий номер! Хто не просто вивчив українську, але й заспівав нею? Деталі мегапрем’єри читайте тут.

Одні пошопилися дешевими китайськими підробками, бо дорогі бренди тепер зась. А інші ледь кістки по дорозі зібрали, тікаючи якнайдалі з омріяного пляжу. Ось такими пригодами майже закінчився відпочинок росіян у Туреччині в новому номері від «Дизель Шоу». Майже, бо горе-туристам ще треба повернутися додому, а вони натомість застрягли в готельному номері, де трясуться від страху, немов цуцики. Заінтригували історією? А вона ж точно відображає реальність!

— Мені розказували, що росіяни за кордоном маскуються під українців: переодягаються в наш одяг і таке інше, — згадала виконавиця однієї з головних ролей Вікторія Булітко.

Акторка могла натрапити на такий контингент тоді, коли брала участь у благодійних концертах у Європі. Утім, їй пощастило, адже про витівки росіян за межами їхньої історичної батьківщини знає з достовірних розповідей. Але яких!

Мені розказували про чоловіка, який на мітингах підходить саме до жінок, починає їх обзивати, провокувати, сварити, відбирати українську символіку. Так, після одного мітингу він вирвав із рук жінки прапорець і почав його топтати. Коли підбігли люди й почали викликати поліцію, той втік. Попри це, заяву все ж написали. Це все, що треба знати про росію в такій подобі її громадян, ділилася раніше з нами Віка. 

Годі щось казати: достукатися правдою до цих людей неможливо. Дмитро Танкович, який теж з’явиться в новій історії від «Дизель Шоу», відверто розповів: на початку повномасштабної війни активно намагався пояснити колишнім колегам-росіянам, що насправді відбувається в Україні.

— З уже колишніми колегами-росіянами я розмовляв на початку війни. Були такі, які розуміли й казали, що все буде добре. З ними я уже не спілкуюся. Були й такі, хто казав, що я нічого не розумію, зараз нас прийдуть визволяти. Я пояснював, що я ось тут (в Україні — ред.) і бачу, що насправді відбувається. Але мені все одно не вірили. Після цього в мене стався такий порив і декільком я написав деяких речей, про які точно шкодувати не буду, і заблокував назавжди, — емоційно зізнався Дмитро Танкович.

А тепер актор може як слід відігратися ще й на сцені. Його герою довелося навіть українську мову вивчити й заспівати нею, аби вижити! Додасть перцю і Лілія Ребрик, спеціально запрошена гостя нового шоу. Вона із задоволенням погодилася зіграти в цій історії.

— Ми розказуємо її не провокативно, а зухвало. Бо там є над чим і над ким посміятися, що ми і зробимо від усієї душі, — інтригує мегапрем’єрою Ліля.

До речі, вона розповіла, що теж намагалася достукатися до колишніх колег із росії. Просила не мовчати та плекала марні надії, що вони зможуть зупинити війну, об’єднавшись разом.

— Мені особисто ніхто не писав. Писала я, просила не мовчати, думала домовитися з усіма колегами, які там мають мільйонну аудиторію шанувальників. Мовляв, вони зараз потягнуть їх, розказавши, що насправді відбувається. Та виявилося, що тамтешні актори такі ж зомбовані, як і всі люди на росії. Мені шкода, що я витрачала на це свій час. Ніхто не відгукнувся тоді. До того ж вони нас (українських акторів — ред.) банили, — поділилася акторка. — Не знаю, скільки часу має пройти колись, щоб усе це забути. Російська культура настільки себе спаплюжила, що ми не маємо права приділяти їй увагу. Ми маємо нести своє, українське.

Тому дивіться українське патріотичне «Дизель Шоу» уже сьогодні! О 20:00 вмикайте ютуб-канали «Гумор ICTV», «Дизель Студіо» та «Дизель Українські Серіали» і допомагайте нашим захисникам. Кожен ваш перегляд — це унікальний донат, що зараховується до благодійного «Дизель Фонду».

А також приходьте на нові концерти «Дизель Шоу» на підтримку Збройних сил України. 14, 15 та 16 жовтня в МЦКМ (Жовтневий палац) на вас чекають абсолютно нові номери та історії від улюблених акторів. Головна тема — козацький гумор. Частину коштів від продажу квитків команда передає на потреби військових і продовжує благодійний збір.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.