ПРИ СВІЧКАХ ТА ПІД ЗВУКИ ВИБУХІВ — АКТОРИ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» ПОПРИ ВСЕ ГОТУЮТЬСЯ ДО НОВИХ КОНЦЕРТІВ

Останні тижні стали по-справжньому випробувальними для українців. Чергові обстріли росіян завдали значних пошкоджень інфраструктурі, що призвело до масового відключення світла, тепло- й водопостачання, відсутності зв’язку. Та попри все українці й далі працюють та вчаться жити в нових, ще складніших умовах. «Дизелі» не є винятком, бо 2 та 3 грудня команда запланувала нові концерти на підтримку Збройних сил України. Як проходять репетиції під звуки вибухів та чия родина опинилася буквально на лінії вогню — ексклюзивні деталі з-за лаштунків репетицій.

9 місяців повномасштабної війни — ворог вперто продовжує вбивати, нищити й залякувати. Так, 23 листопада російські війська завдали чергового масованого удару по Україні. У розпал робочого й навчального дня випустила десятки ракет, чимала частина яких припала на Київщину. Креативний продюсер «Дизель Студіо» Михайло Шинкаренко передчував лихо — і недарма. Його діти опинилися поблизу епіцентрів обстрілів.

Коли почалися обстріли, вони були у школі. Одразу після початку повітряної тривоги їх відвели у сховище. Вибухи були настільки сильними й неподалік, що їх добряче струсонуло. Діти хоч і загартовані вже цією війною, але тоді добряче перелякалися. Моя дружина, яка була неподалік, поїхала забрати їх зі школи, а зв’язку в нас не було. Лише через деякий час я дізнався, що з ними все добре, і трохи видихнув, — відверто розповідає Михайло Шинкаренко. 

Неабияк хвилювалися за своїх рідних також інші «дизелі». У цей час команда саме проводила репетицію нових номерів до концертів 2 та 3 грудня. Її перервали звуки вибухів, а за лічені хвилини вся країна поринула в чергове незаплановане «світломаскування» без зв’язку.

Ці спроби ворога залякати нас тільки злять! Страху в нас давно немає. Останні дні дуже напружені, але ми чітко розуміємо, що відбувається, які цілі переслідують росіяни. Якщо ми почнемо депресувати й розкисати, ми будемо грати на руку путіну, а цього робити не можна. Тому вперто продовжуємо жити, працювати й наближати перемогу, — говорить художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов.

Саме з таким настроєм «дизелі» продовжують свою роботу. Попри відсутність світла й тепла, зігріваються гумором нових актуальних історій на репетиціях. 

Здається, як ніколи вдало ми підібрали назву до наших нових концертів — «Зігріваємо гумором». Бо найбільше, чого зараз потребує кожен українець, це тепло та світло. І саме їх ми подаруємо нашим глядачам 2 та 3 грудня, — каже шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

Команда традиційно готує абсолютно нову, актуальну й по-справжньому гарячу програму. По секрету керівники студії розповіли про номери: глядачі побачать повчальні історії, які порушать питання справедливості та над якими обов’язково змусять задуматися кожного. Не залишаться без уваги й вороги та отримають чималої гумористичної прочуханки. Такі історії справді стали топовими, судячи з відгуків про останні концерти, а тому продовжать своє існування і в нових. Звісно, на сцені з’являться й улюблені герої, які вирішуватимуть особисті проблеми на тлі всіх останніх подій.

Ми підтримуємо градус адекватності, аби українці не з’їхали з глузду від новин. І робимо це саме в гумористичній формі. Бо що нам робити — закритися і плакати? Ні. До сліз у нас уже імунітет. Тому зігріваємо гумором і ніяк інакше, — додає Михайло Шинкаренко.  

Тому обов’язково приходьте на нові концерти «Дизель Шоу» 2 та 3 грудня в МЦКМ (Жовтневий палац). Зустрічі відбудуться за будь-якого блекауту, адже у приміщені є генератор. Якщо вороги вчергове вирішать залякати нас ракетами, ми разом безпечно перечекаємо в бомбосховищі, яке теж працює в МЦКМ. 

Зазначимо, що традиційно кошти від продажу квитків команда передає на підтримку Збройних сил України, а також продовжує збір до Благодійної організації «Дизель Фонд». Допомагаємо нашим військовим, поки вони боронять наші життя на передовій. 

Шукайте квитки на сайті нашого концертного оператора — ще є можливість вибрати місця та стати благодійником, зігріваючись гумором. З нетерпінням чекаємо на зустріч у залі! Жодна русня нас не зупинить!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.