З ПІСНІ СЛІВ НЕ ВИКИНЕШ: ЯКИМ РЕПЕРТУАРОМ ЗДИВУВАЛИ ДІТИ В НОВОМУ НОМЕРІ ВІД «ДИЗЕЛЬ ШОУ»?

Уже сьогодні виходить дуже патріотичний випуск «Дизель Шоу», який записувався на серпневих концертах на підтримку Збройних сил України. Наша Вікторія Булітко з’явиться в улюбленому всіма образі виховательки дитсадка та спробує організувати патріотичне свято осені. Настільки патріотичне, що завідувач, почувши деякі пісні, ледь достроково не пішов на пенсію. Що такого заспівали діти, читайте тут.

Вікторію Булітко сміливо можна назвати хедлайнером «Дизель Шоу» за кількістю образів вихователів і вчителів. Так, у новому випуску вона зіграє саме виховательку дитячого садочка, яка готує патріотичне свято осені. Цікаво, що на сцені Віка сміливо приміряє на себе такі ролі, а от у реальному житті навряд чи б на це наважилася.

— Здається, я б не змогла. Ще не готова до таких професій. Хоча, коли до мене звертаються за допомогою і підказкою, як зіграти те чи інше, я з радістю допомагаю. І це в мене добре виходить. Мені навіть дехто радив відкрити власну акторську школу. Утім, поки мені не вистачає сміливості на це, — зізнається акторка. — З дітьми працювати не складно. І я, і глядачі люблять такі наші спільні номери. Особливо тоді, коли ще є гостренький гуморочок. Але ми зберігаємо межі та розповідаємо всі історії по-доброму.

Гумор у новому номері справді буде гостренький. Бо стосується він лайливих слів, які так чи інакше ввійшли в ужиток за півроку великої війни.

— Це ви не розумієте, у яких умовах діткам доведеться вчитися. У них теж накипіло! Діточки, а ну давайте нашу другу патріотичну композицію. Ви починайте, а я далі продовжу: ла-ла-ла-ла-ла, — пропонує героїня Віки та обурюється, коли завідувач шоковано перебиває її. — Я не розумію: ви пропонуєте не співати патріотичних пісень?

— Просто можна без матів, — просить керівник.

— Але з пісні слів не викинеш! — правдиво наголошує вихователька.

І справді, з пісні слів не викинеш. Інколи й не скажеш інакше про ту чи ту ситуацію, говорять актори «Дизель Шоу».

— Я можу про себе лаятися, коли читаю чергові новини про обстріли, прильоти, руйнування. У такий момент у мене просто не вистачає злості на всіх цих загарбників, емоції киплять. Але я сподіваюся, коли ми переможемо, усі ці гострі слова забудуться, і ми не будемо акцентувати на них увагу, — розмірковує Вікторія Булітко.

З цим погоджується також Євген Гашенко.

— Раніше я не сприймав нецензурну лайку. Коли вона почала проскакувати на ТБ, деякі всім відомі фрази почали друкувати на бігбордах, я зрадів, що моя дитина поки не вміє добре читати. Але водночас я розумію, що скоро це все мине, а діти так чи інакше будуть знати лайливі слова. Головне — вчасно пояснити значення і де не можна їх використовувати: вдома, у школі, у розмові з іншими людьми, бо це їх може образити, — пояснює Євген Гашенко.

— Наші діти знають набагато більше слів, ніж ми, і це правда. І вони раніше дізнаються про ті ж перчені слова, ніж ми думаємо. Тому в нашій сім’ї домовлено, що ми не лаємося. Я вчу дітей поваги, а нецензурна лайка протилежна цьому поняттю, — каже зі свого досвіду Євген Сморігін.

А ось крутий лайфхак від Лілії Ребрик, як можна замінити лайливі слова. Допомогти з цим може наша найколоритніша українська мова.

— У нашій родині ми не лаємося, але я розумію, що моя старша донька Діана набагато більше знає, чує та може сказати. У таких випадках я пояснюю, що є дуже багато класних колоритних слів в українській мові, аби уникнути нецензурних слів. Наприклад, почвари або ригачка світу — це не грубі лайливі слова. І дитина це підхоплює, — розповідає Лілія Ребрик.

А як цю проблему розв’яжуть наші герої у прем’єрному номері від «Дизель Шоу», дізнайтеся вже сьогодні о 20:00 тільки на наших ютуб-каналах «Гумор ICTV», «Дизель Студіо» та «Дизель Українські Серіали». Кожен ваш перегляд — це унікальний донат на підтримку наших військових до благодійного «Дизель Фонду».

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.