НОВІ КОНЦЕРТИ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» УЖЕ В ЖОВТНІ! ЩО ПОКАЖУТЬ АКТОРИ В НОВІЙ ПРОГРАМІ?

«Дизель Шоу» анонсує нові концерти, які відбудуться вже в жовтні та триватимуть три дні поспіль: 14, 15 та 16 жовтня. Команда вже активно готує нову програму, аби порадувати і здивувати глядачів. А головне — підтримати Збройні сили України. Усі деталі про нові виступи читайте далі.

Грандіозно, весело й дуже корисно пройшли попередні концерти, які «дизелі» організували наприкінці серпня на підтримку військових. Попри деякі безпекові обмеження, зала була заповнена. Чимало глядачів прийшло на зустріч з улюбленими акторами, і це свідчить про те, що всі скучили, каже шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.  

— Разом ми і сміялися, і в деяких моментах плакали, і пишалися своєю країною та її захисниками. Це були неймовірні емоції, які, як би дивно це не звучало, виникли завдяки цій війні, — говорить Олексій Бланар. — Але найголовніше — завдяки цим концертам ми змогли допомогти нашим захисникам. Була зібрана значна сума до благодійного «Дизель Фонду», яка буде витрачена на транспортні засоби, захисну амуніцію, засоби зв’язку, медикаменти та багато чого іншого, у чому є нагальна потреба. Після концертів багато глядачів звернулося з бажанням внести свої донати, вони й зараз продовжують надходити, і ми вдячні абсолютно кожному за цю допомогу.

Команда не зупиняється і продовжує працювати на перемогу. Нові концерти теж будуть організовані на підтримку Збройних сил України та присвячені дуже близькій історичній темі для кожного українця — козацтву. 

— У середині жовтня ми відзначаємо одразу три особливі свята: Покрову, День українського козацтва та День захисників і захисниць України. Тому саме цим темам будуть присвячені нові концерти «Дизель Шоу». Зізнаюся, це один із найулюбленіших напрямів нашої команди. Декілька років поспіль «дизелі» теж присвячували жовтневі концерти саме козакам та їхнім подвигам. Тому ми не змінюємо традиції, що б там орки не волали. Тримаємо впевнений курс на перемогу України та даруємо козацькому роду козацький гумор, — піднімає завісу шеф-редактор «Дизель Студіо».

— Ми тримаємо руку на пульсі подій. Ми всі разом живемо в умовах війни. І попри все залишаємося у своїй країні. Тому будемо радувати бойовим, козацьким, відважним гумором, — додає художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов. — Не забудемо і про наші улюблені соціально-побутові теми. У цих номерах головну роль точно виконають усім добре знайомі персонажі, які вже понад 7 років збирають гучні овації залу.

Нові козацькі концерти «Дизель Шоу» також відбудуться в МЦКМ (Жовтневий палац). Там є надійне бомбосховище, де в разі повітряної тривоги можуть розміститися всі глядачі й перечекати ймовірну небезпеку.

— Під час першого серпневого концерту в нас лунала повітряна тривога. Ми одразу зупинили концерт, глядачів працівники провели до бомбосховища. Добре, що тривала вона недовго, тому ми швидко повернулися на сцену і продовжили концерт. Навіть дограли той номер, на якому зупинилися, бо глядачам було цікаво дізнатися, чим же закінчиться та історія, — ділиться подробицями Єгор Крутоголов. 

Тож 14, 15 та 16 жовтня в МЦКМ (Жовтневий палац) зустрічайте нові концерти «Дизель Шоу». Щодня — нова програма. Традиційно проводитиметься телезйомка для майбутніх прем’єр у ефірі. І головне — частина коштів від продажу квитків буде передана на потреби Збройних сил України. Кожен глядач зможе зробити будь-який донат до благодійного «Дизель Фонду» і наблизити нашу перемогу. Квитки шукайте на сайті концертного оператора

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.