ВОЛОНТЕР, ЯКИЙ ДІСТАНЕ НАВІТЬ СЛОНА, ТА НЕЙМОВІРНІ ПРИГОДИ РОСІЯН У ТУРЕЧЧИНІ: ЩО ДИВИТИСЯ У ПРЕМ’ЄРІ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» 16 ВЕРЕСНЯ?

Робочий тиждень варто починати з хорошої новини. Тому квапимося вам її повідомити — уже цієї п’ятниці на вас чекає новий випуск «Дизель Шоу», що знімався в серпні на підтримку Збройних сил України. Як інструктор НАТО переймав досвід наших вояків? Від кого відгребли росіяни в Туреччині? Та який особливий вантаж доставив волонтер на передову військовим? Читайте подробиці просто зараз.

Друга частина прем’єр продовжить марафон актуальних історій та розпочнеться з пригод інструктора НАТО. Він спеціально приїхав до України, аби допомогти нашим бійцям вдосконалити навички, але натомість сам чимало дізнався!

Як?! Як вам вдалося протитанковою ракетою збити літак? В інструкції ж чітко написано… — обурюється інструктор.

— У якій інструкції? — здивовано перепитує наш досвідчений вояка.

До речі, його неперевершено зіграє Єгор Крутоголов.

— Мій персонаж — військовий, який дуже довго воює та багато чого вже бачив. Але його історію треба дивитися, переповідати не буду, — інтригує Єгор. — Коли ми працювали над новими випусками, самі військові просили в нас нові номери. Ілон Маск подарував безмежний інтернет, час від часу треба щось дивитися в окопі. Тому ці історії для наших захисників.

У номері також бере участь Євген Гашенко. Його герой має абсолютно протилежний характер і насамперед інші вміння.

— Особисто я в реальному житті стріляв із декількох видів зброї. Але не скажу, що вміло можу нею користуватися. Тому дуже реалістична історія з цими навчаннями, але хто кого більше навчить — тут справді треба дивитися самому, — розповідає Євген Гашенко.

Якщо попередній номер присвячений нашим захисникам, то наступний — нашим ворогам. Гостра сатирична й дуже повчальна історія про пригоди росіян у Туреччині не залишила байдужим жодного глядача в залі. Одну з головних ролей зіграла харизматична Лілія Ребрик.

— Я вперше беру участь у концерті «Дизель Шоу», але ця команда мені рідна за проектом «Папаньки». І коли мені запропонували роль, я не могла відмовитися, — зізнається акторка. — А щодо номера про росіян у Туреччині — кого висміювати, як не їх? Там є над чим посміятися, і ми будемо це робити не провокативно, а зухвало й від душі.

Разом із нею на сцені з’явиться Вікторія Булітко. Вона поділилася власними спостереженнями, наскільки обіграні події є реальними.

— По-перше, скажу, що нам дуже легко було репетирувати з Лілею. Раніше в нас було декілька спільних сцен у «Папаньках». Вона світла, відкрита й легка людина — я таких люблю, — зізналася Віка. — Ця історія про росіян цілком правдива, як ми самі могли пересвідчитися з новин. Хоча зараз вони не так «паляться» за кордоном. Я чула багато історій, що вони маскуються під українців, наприклад, переодягаючись.

Родзинкою прем’єрного випуску стане майже неймовірна розповідь про одного волонтера-початківця, який чи то через проблеми зі слухом, чи то через «непрушне» прізвище Непруха привіз нашим воякам дещо приголомшливе!

— Ви ж замовляли слона?.. У мене записано: «Нам для боротьби з окупантами потрібен СЛОН. Краще парочку». Я одного ледь знайшов, але тепер він у вас! — хизується своєю знахідкою волонтер у виконанні Євгена Сморігіна.

Чи справді військові замовляли слона та яких ще сюрпризів чекати у прем’єрі «Дизель Шоу» — дізнайтеся вже цієї п’ятниці. 16 вересня о 20:00 вмикайте ТІЛЬКИ наші ютуб-канали «Гумор ICTV», «Дизель Студіо» та «Дизель Українські Серіали». Дивіться й допомагайте Збройним силам України! Бо кожен ваш перегляд — це унікальний донат, який зараховується до благодійного «Дизель Фонду» на потреби захисників.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.