БАГАЖНИК КВІТІВ ЧИ СКАНДАЛ НА СЦЕНІ: МІЖНАРОДНА ПРЕМ’ЄРА «ДИЗЕЛЬ ШОУ» ВЖЕ 1 ЛИПНЯ

Тільки зараз ми маємо можливість показати вам номери, які знімали в переддень повномасштабного вторгнення. Один із таких був присвячений прекрасному жіночому святу 8 Березня. Нехай цей день уже минув і ми навіть не помітили як, бо війна відсунула всі особливі дати на задній план. Але гумор завжди поза часом. Особливо наш, український. Тож 1 липня ми покажемо міжнародну прем’єру «Дизель Шоу», до якої ввійдуть абсолютно нові номери. А просто зараз читайте, як створювався один із них.

По-весняному яскраво та по-дизелівськи смішно ми планували відкрити один із випусків «Дизель Шоу», який мав вийти напередодні 8 березня. Наші хлопці вигадали особливе привітання для дівчат. Принаймні вони так думали. Насправді ж усе вийшло зовсім інакше — фактично дійшло до скандалу… якби не один відчайдушний крок Євгена Сморігіна! Заінтригували? Саме так розпочнеться новий випуск «Дизель Шоу» вже 1 липня — масштабна міжнародна прем’єра ТІЛЬКИ на нашому ютуб-каналі.

Поки ви нетерпляче чекаєте на неї, ми поділимося історіями наших акторів про те, як вони зазвичай готувалися до свята та як обирали подарунки для своїх коханих жінок.

— Я купую цілий багажник квітів та їду вітати всіх своїх знайомих жінок. Звісно, і дружина отримує подарунок. Їй я намагаюся презентувати щось практичне — пилосмок, наприклад, — віджартовувався на серйозні питання наш Єгор Крутоголов.

А Сашко Бережок зізнався: ніколи не готувався до свята, адже цього дня зазвичай працював. Його дружина приймала привітання 9 березня, а то й пізніше.

— Щоби приділити увагу своїй другій половинці, не обов’язкова якась дата. Можна привітати і 6, і 7 числа. Звісно, 8 подарувати квіти. Але взагалі я невеликий фахівець у плані сюрпризів. Краще, коли дружина натякне, а я вже реалізую, — ділився Сашко.

І він такий не один. Дмитро Танкович теж вважає, що кращий подарунок — це той, який хоче жінка та про який вона сама сказала.

— Ми домовилися, що я не здогадуюся. Попередньо говоримо, а потім я все реалізовую. Звісно, так простіше, але дружина не залишиться розчарованою подарунком до свята, якщо я раптом щось не вгадаю, — дуже раціонально пояснював Дмитро.

Женя Гашенко насамперед старається потурбуватися про домашні клопоти своєї коханої — не лише на свято, але в інші дні, коли є така можливість.

— Так, я намагаюся розвантажити її в плані домашніх справ, перекласти їх на свої плечі. А потім я отримую за це вдячність. Взагалі в будь-який інший день треба показувати свою турботу не на словах, а на справі, — розповідав актор.

Здається, що це все було в минулому житті. Але ми впевнені, що повернемося до традицій на всі наші улюблені свята. І ще раз нагадуємо: міжнародну прем’єру «Дизель Шоу» ви можете подивитися 1 липня ТІЛЬКИ на нашому ютуб-каналі. А зараз на вас там зачекався випуск минулої п’ятниці. Дивіться, смійтеся, піднімайте настрій собі та іншим. Сьогодні це вкрай необхідно для нашої спільної боротьби.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.