ВПЕВНЕНИЙ У СОБІ МУЖЧИНА З ЄДИНОЮ ВАДОЮ: МИКОЛА БОКЛАН РОЗКРИВ СЕКРЕТИ СВОГО ПЕРСОНАЖА СИТКОМУ «ВИЖИТИ ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ», ПРЕМ’ЄРА ЯКОГО ВЖЕ 27 ТРАВНЯ!

Його можна впізнати буквально за однією фразою: як казав мій старшина. Впевнені, ви вже здогадалися, що належить вона Миколі Петровичу. Цю роль ось уже чотири сезони поспіль виконує талановитий український актор Микола Боклан. Як він потрапив у серіал? Які має секрети створення свого персонажа? Читайте в нашому матеріалі.

У ситком «Вижити за будь-яку ціну» Миколу Боклана привів інший ситком — «Медфак».

— Я там грав батька однієї героїні. А потім отримав запрошення на проби Миколи Петровича. Проходили вони в офісі. Пробна сцена була із Сашком Бережком. Як мені здається, ми одразу один одному сподобалися, — згадує актор. — Тоді ми попрацювали й розійшлися. А згодом я отримав ствердну відповідь: мене затвердили.

«Вижити за будь-яку ціну» став не просто новим проектом для Миколи Боклана, але і своєрідним новим відчуттям. Адже він здебільшого виконує драматичні ролі.

— Можна на пальцях навіть однієї руки порахувати, у скількох комедійних проектах я зіграв. Мало таких ролей було, дуже мало, — наголошує Боклан.

А тут закрутилося й понеслося! Свого Миколу Петровича актор створив зі справжніх персонажів: багато чого переніс з особистого життя. Навіть дружина Миколи Боклана частенько підмічає схожість сцен на екрані з їхніми життєвими епізодами.

— Це, наприклад, коли Коля свариться з Галюсиком. Звісно, я гіперболізую, бо в житті я інший. Але акторська професія тим і цікава, що ми підглядаємо, підслуховуємо й потім переносимо це на екран. Я своїм студентам на акторському курсі кажу: у вас цей рюкзак із «підглядалок» має бути дуже важким, щоб відчувався за плечима, — розповідає чоловік.    

Актор каже, що він відрізняється від Петровича, але зізнався, що має з ним і дещо спільне.

— Схожі ми, мабуть, у відношенні до людей. Спочатку я сприймаю всіх як друзів, а потім уже по ситуації змінюю до них своє ставлення, — зазначає актор. — Але і я, і Микола Петрович любимо всіх, хто нас оточує. Мій персонаж — впевнений у собі мужчина з однією вадою: трошки любить випити.

Його незмінний товариш у цій справі — Дід. Які пригоди вони матимуть у 4 сезоні «Вижити за будь-яку ціну», дивіться вже 27 травня тільки на нашому ютуб-каналі.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.