«ДИЗЕЛІ» РОЗПОВІЛИ ПРО ХАРЧУВАННЯ СВОЇХ ДІТЕЙ ДО НОВОЇ ПРЕМ’ЄРИ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» 26 СЕРПНЯ!

Уже 26 серпня глядачі побачать прем’єрний випуск «Дизель Шоу», що знімався в переддень повномасштабної війни. Один із номерів актори присвятили актуальній темі — реформі шкільного харчування. А ми своєю чергою розпитували їх за лаштунками, що ж їм доводилося їсти у шкільних їдальнях та як зараз харчуються їхні діти. Беріть щось смачненьке, бо не можемо не поділитися цими історіями.

Почнемо з виконавця однієї з головних ролей — Єгора Крутоголова. Цього разу він приміряв на себе жіночий образ і перетворився на колоритну кухарку, яку ви точно бодай раз бачили в їдальнях. А що сам Єгор пам’ятає про це?

— Це окрема категорія світової кухні — їжа з їдальні. Пам’ятаю величезні каструлі, на яких щось написано червоною фарбою. Борщ дивного блідого кольору, неначе він прихворів. До зеленого борщу я взагалі боявся торкатися, — зізнався актор.

Але це всі погані спогади. Наприклад, гороховий суп і пюрешка були Єгору до смаку. А заради рецепта одного салату його мама навіть розшукувала кухаря!

— У дитинстві я потрапив до лікарні, і там із їдальні нам приносили салат із сиру, яйця, часнику та майонезу. Не пам’ятаю, як він називається, але пам’ятаю, що він мені дуже сподобався. Та давали нам його буквально по чайній ложечці. Коли до мене прийшла мама, сказав, що хочу такий салат, але багато! Мама ходила, шукала кухаря, дізнавалася, що то за салат такий, і принесла мені цілу миску, — радісно згадує Крутоголов.

Не чув Єгор нарікань на харчування і від свого старшого сина Лева. За словами зіркового татуся, у його шкільному меню смачні та корисні страви.

— Вдома ми теж намагаємося дотримуватися здорового харчування для дітей. За цим слідкує моя дружина Катя — вона суворий поліцейський. І я підтримую це, але інколи здаюся та можу робити поблажки. Льова — фанат суші, тому іноді я дозволяю йому таку їжу, — поділився актор.

У родині Олександра Бережка теж саме мама стоїть на сторожі правильного харчування. Але й дехто із синів уже знається на цьому.

— Тато може приготувати якийсь смаколик, але не дуже корисний. Це здебільшого така важка чоловіча їжа, як смажене м’ясо. Тому за здоровим харчуванням слідкує дружина й намагається годувати дітей корисним, — розповів Сашко. — Старший син уже сам регулює своє харчування. Він розуміє, що корисно їсти, а що ні. Інколи приходить і каже, що хоче кашу або щось молочне. Це свідчить про свідомість. Я впевнений, що сучасні діти будуть відповідальніше ставитися до свого харчування.

Своєю чергою Євген Гашенко поки вперто бореться за правильний раціон для свого сина. Бо малий пішов у свого зірково татка й зараз має вибіркове ставлення до їжі.

— Він не їсть молочку. Ненавидить салати. Якщо бачить зелень чи цибулю — усе, їсти не буде, навіть якщо вибереш усе з тарілки. У дитинстві я теж так їв, якщо вірити словам моєї мами. Розкладав по тарілці капусту, буряк і лише юшку міг посьорбати, — згадує актор. — Але попри все і я, і дружина намагаємося впроваджувати здорове харчування. Інколи дозволяємо якісь шкідливі смаколики. Наприклад, четвер — солодкий день. Син може з’їсти цукерку, шоколадку чи морозиво. В інші дні ми намагаємося це обмежувати. Замінювати солодощі фруктами. Добре, що їх він дуже любить.

Охочий до солодощів і син Яни Глущенко. Але до іншої шкідливої їжі байдужий. Натомість просить м’ясо та фрукти.

— Він дуже любить м’ясо: індичку, смажену свинину. Їсть фрукти та овочі. Дуже огірки любить, — розповідає Яна. — Правильне харчування починається з батьків. Ми їмо здорову їжу, і дитина за прикладом теж.

Не пропустіть прем’єрний випуск «Дизель Шоу» 26 серпня о 20:00 тільки на ютуб-каналі «Гумор ICTV». Дивіться й допомагайте нашим військовим. Бо кожен ваш перегляд — це унікальний донат, який зараховується до благодійного «Дизель Фонду». Разом збираємо мільйон доларів на потреби Збройних сил України.

А також приходьте на концерти «Дизель Шоу» на підтримку наших захисників. 28, 29, 30 та 31 серпня в МЦКМ (Жовтневий палац) на вас чекають абсолютно нові та актуальні історії від улюбленої команди.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах«Дизель Студіо» у соціальних мережах.