МРІЯ УКРАЇНЦІВ ЗДІЙСНИЛАСЯ: ПУТІН ПОМЕР! ПОДРОБИЦІ В НОВОМУ ВИПУСКУ «ДИЗЕЛЬ ШОУ»!

Уже цієї п’ятниці «Дизель Шоу» презентує новий випуск, який знімався в серпні на підтримку Збройних сил України. Історії будуть присвячені нашому сьогоденню і навіть майбутньому! Так, ключовою темою одного з номерів стане велика мрія українців. Поки що мрія. Про що саме йдеться, швидше читайте тут!

Новий випуск «Дизель Шоу» розпочнеться гучним відкриттям і не менш грандіозною прем’єрою. Єгор Крутоголов уперше заспіває разом з ансамблем Національної гвардії України. Так, вони виконають композицію «Гвардія».

— У березні я зустрівся з одним нацгвардійцем, який наспівав мені цю пісню. Я її записав, ми зробили аранжування й показали керівництву. Я дуже довго сумнівався, чи треба її виконувати, але хлопці-військові сказали: так! Це дуже потужна пісня, і саме на концерті «Дизель Шоу», який організовано на підтримку ЗСУ, ми вирішили презентувати її, — розповів зі сцени Єгор Крутоголов.

Гвардійці швидко погодилися на спільний виступ, адже текст «Гвардії» їх неабияк надихнув.

— Вона має такий дуже сучасний відтінок і просте викладення. Зараз треба всіх об’єднувати. Нам не вистачало такої пісні, такого духу. Тому обов’язково будемо виконувати її на наших заходах, — поділився за лаштунками художній керівник ансамблю Павло Пеньківський.

Звісно, новий випуск продовжить марафон актуальних номерів. І один із таких присвячено історії про «мера-колаборанта», який проходив дуже нестандартну співбесіду у двох окупантів.

Хлопці все, все, тільки не бийте! Я обіцяю: усе зроблю, як ви захочете, тільки можна ще одну малесеньку умовку? — просить герой. — Можна, щоб ви двоє були моїми калоносцями? Ну як у вашого пі**ра, тобто лідера. Буду вас називати Памперс-один і Памперс-два!

Але суть цієї розповіді — у фіналі! Ким насправді виявиться «колаборант»? Обов’язково дізнайтеся відповідь у прем’єрі.

Усім прихильникам пари Віки та Саші приготуватися! Бо в цьому випуску парочка знову возз’єднається у прямому й переносному сенсах. Герої не бачилися півроку, і от Віка нарешті повернеться додому. Подружжя прагне побути разом, але хтось їм постійно заважатиме.

Номер про розлуку — мій найулюбленіший, бо він такий сімейний. І хочеться більше номерів, які будуть подалі від теми війни. Хочеться, аби було таке умовне віконце, куди б люди дивилися й бачили, яким повинно бути життя — не страшним, без війни. Але наразі маємо таку реальність. «Дизель» не може оминути актуальних тем, — прокоментував прем’єру Олександр Бережок.

Команда робить навіть більше, а саме візуалізує мрію кожного українця. Йдеться про номер «путін умєр», що підкорив усю глядацьку залу Жовтневого палацу!

— Це мій улюблений номер в цьому концерті. Його дуже легко грати з надією, що це дуже скоро здійсниться. Хоч так і не треба казати віруючим людям, але це мрія всіх українців, — каже Євген Сморігін.

— Ми зрозуміли, що за ці 6 місяців ми зможемо знайти чимало тем для жартів. Щодо путіна — по ньому треба топтатися. Я сподіваюся, що це буде не лише номер, а й наше пророцтво, — додає Дмитро Танкович.

Цю історію посилить пісня-прощання з москалями, яку з великою радістю виконають актори та ще раз омріють нашу перемогу, що точно вже не за горами.

Ми віримо — вірте й ви. І вже цієї п’ятниці, 23 вересня, о 20:00 вмикайте новий випуск «Дизель Шоу» на ютуб-каналах «Гумор ICTV», «Дизель Студіо» та «Дизель Українські Серіали». Дивіться й допомагайте нашим захисникам! Кожен ваш перегляд — це унікальний донат, який зараховується до благодійного «Дизель Фонду» на потреби військових.

Та не забувайте, що вже в жовтні ви можете на власні очі побачити улюблених артистів. «Дизель Шоу» оголошує нові концерти на підтримку Збройних сил України! Так, 14, 15 та 16 жовтня в МЦКМ (Жовтневий палац) відбудуться нові виступи, присвячені козацтву. Не пропустіть! Квитки шукайте на сайті нашого концертного оператора.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.