7 РОКІВ ТОМУ І ЗАРАЗ: ЯК АКТОРИ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» ПОВЕРНУЛИСЯ НА СЦЕНУ ЖОВТНЕВОГО ПАЛАЦУ?

7 років тому гумористична команда «Дизель Шоу» уперше вийшла на сцену Жовтневого палацу в Києві, аби розпочати яскраву історію сміху та стати найкращою в країні. Майже місяць тому «дизелі» знову повернулися до своєї умовної альма-матер, але тепер із важливою місією — допомогти Збройним силам України. Якими спогадами поділилися актори за лаштунками концертів? Квапимося переказати їх вам і розказати грандіозну новину!

Не 7 років тому, а майже 20! Саме така довга історія пов’язує художнього керівника «Дизель Студіо» Єгора Крутоголова та Жовтневий палац. Ще до появи «Дизель Шоу» він виступав тут у складі команди КВК.

— З тих часів не багато що змінилося. Навіть люди, які тут працюють, — жартує Єгор. — Під час репетицій наших серпневих концертів на підтримку ЗСУ я згадував: коли ми перейшли до Палацу «Україна», мені не вистачало звуку сміху. У Жовтневому якось атмосферніше, камерніше.

З цим погоджується і його колега Олександр Бережок. А от Євген Гашенко порівнює ностальгічні моменти з поверненням до школи.

— Я тут грав ще у КВК. Багато приємних і подекуди навіть сумних спогадів (у тому сенсі, що все закінчується). Повернутися сюди — це як повернутися до школи: ти все знаєш, знаходиш свою кімнату, займаєш своє місце, згадуєш, кого ти тут бачив, з ким розмовляв, — каже актор.

Повернення до Жовтневого палацу — вимушений крок для «дизелів». Воєнний час диктує свої правила та змушує насамперед піклуватися про безпеку глядачів і команди.

— У Жовтневому палаці є бомбосховище, куди в разі повітряної тривоги глядачі можуть швидко спуститися. Плануючи нові концерти, ми в першу чергу думали про безпеку. У бомбосховищі можна перечекати ймовірну небезпеку та швидко повернутися до концерту, — пояснює шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар.

Саме ці заходи безпеки спрацювали під час першого концерту «Дизель Шоу», який відбувся 28 серпня. Не минуло й години від початку, як виступ акторів перервала повітряна тривога.

— Для глядачів це нові умови, а для нас — новий досвід, — говорить Вікторія Булітко. — Добре, що тоді тривога була недовгою, ми швидко повернулися на сцену. Почали працювати ще з більшою віддачею. Ми запитали у глядачів, чи продовжувати нам попередній номер, чи почати новий. Усі проголосували за перше, бо цікаво було дізнатися, чим усе закінчиться.

Віка так само з теплом згадує про початок роботи в Жовтневому палаці. Пам’ятає навіть стіл у гримерній, де її фарбували для перших номерів.

— Величезна ностальгія в цьому місці. Особливо тому, що з нами тут була Мариночка Поплавська, — щиро ділиться Віка.

Багато спогадів із палацом також має Євген Сморігін. Каже, саме в цьому місці розпочав свою акторську кар’єру.

— Тут ми зустрілися на заході, який об’єднав «Дизель Шоу». Було якесь гумористичне шоу, де виступали команди «Банда Дизель», «Дівчата з Житомира», а я був ведучим. А потім ми об’єдналися. І так 7 років тому розпочали спільну справу, — розповідає Євген. — Я пам’ятаю перший концерт, коли ще ніхто не знав, що таке «Дизель Шоу». Ми кликали своїх друзів, знайомих, я запросив усіх сусідів із містечка, де досі живу. І саме тоді я сказав свої вже легендарні слова, з якими проходить кожен концерт: ми починаємо наше «Дизель Шоу»!

Якщо ви не змогли приєднатися до серпневих концертів «Дизель Шоу», дивіться прем’єру! Уже цієї п’ятниці на вас чекає новий випуск. Тому о 20:00 вмикайте наші ютуб-канали «Гумор ICTV», «Дизель Студіо» та «Дизель Українські Серіали».

А також приходьте на наступні концерти на підтримку Збройних сил України, що відбудуться в МЦКМ (Жовтневий палац). 14, 15 та 16 жовтня «дизелі» подарують козацькому роду козацький гумор. Команда передає частину коштів від продажу квитків на потреби військових і продовжує збір до благодійного «Дизель Фонду». Станьте важливою частиною нашої спільної перемоги.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.