ПРЕМ’ЄРА В «ДИЗЕЛЬ ШОУ»: ЄГОР КРУТОГОЛОВ ЗАСПІВАЄ РАЗОМ ІЗ ХОРОМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов разом з ансамблем Національної гвардії України презентує нову потужну пісню «Гвардія». Їй уже пророкують статус нового ймовірного гімну формування. Яку особливу історію має ця композиція, читайте далі.

Третій прем’єрний випуск «Дизель Шоу» розпочнеться гучною прем’єрою — піснею «Гвардія» у виконанні Єгора Крутоголова та ансамблю Національної гвардії України.

— У березні я зустрівся з одним нацгвардійцем, який наспівав мені цю пісню. Я її записав, ми зробили аранжування й показали керівництву. Я дуже довго сумнівався, чи треба її виконувати, але хлопці-військові сказали: так! Це дуже потужна пісня, і саме на концерті «Дизель Шоу», який організовано на підтримку ЗСУ, ми вирішили презентувати її, — поділився історією Єгор Крутоголов прямо зі сцени Жовтневого палацу. 

Гвардійці кажуть, що дуже надихнулися текстом, буквально за декілька днів вивчили композицію та без вагань погодилися виступити на сцені «Дизель Шоу».

— Вона має такий дуже сучасний відтінок і просте викладення. Тому одразу, коли ми її почули, вирішили заспівати. Додали трохи свого аранжування, і ця композиція зазвучала з нотками патріотичного року. Привідкрию секрет, що вже роздумуємо, аби зняти потужний кліп, — поділився за лаштунками художній керівник ансамблю Павло Пеньківський. — Зараз треба всіх об’єднувати. Нам не вистачало такої пісні, такого духу. Тому обов’язково будемо виконувати її на наших заходах.

Дивіться прем’єру пісні «Гвардія» уже сьогодні о 20:00 на наших ютуб-каналах «Гумор ICTV», «Дизель Студіо» та «Дизель Українські Серіали».

А також купуйте квитки на нові концерти «Дизель Шоу», які відбудуться 14, 15 та 16 жовтня в МЦКМ (Жовтневий палац). Даруємо козацькому роду козацький гумор. Частину коштів від продажу квитків передаємо на потреби військових. А ще продовжуємо збір до благодійного «Дизель Фонду». Допомагаємо нашим захисникам разом! 

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах«Дизель Студіо» у соціальних мережах.