БАБЦЯ В ЛАЗНІ З ДЕПУТАТАМИ ТА ПРИГОДИ ТЮХТІЯ В МАГАЗИНІ ЗБРОЇ: ЧИМ ЗДИВУЄ НОВИЙ ВИПУСК «ДИЗЕЛЬ ШОУ» 30 ВЕРЕСНЯ?

Крута бойова прем’єра «Дизель Шоу» уже цієї п’ятниці! Ексклюзивно розкриваємо перші подробиці нового випуску. Хто з жінок купував зброю своєму чоловіку для самозахисту? Кого застукали в лазні з бабцею? Та чи пройде один росіянин випробування «паляницею»? Відкладайте справи й мерщій читайте деталі.

Вона мріяла бути за ним, як за кам’яною стіною. Натомість сама стала надійною опорою, фортецею та захистом для свого чоловіка. Але що робити, коли ця «фортеця» збирається у відрядження, а зайвий тягар їй не треба й задарма? Так, наша унікальна парочка прийшла до магазину зброї, аби вибрати якнайкращий метод самозахисту горе-мужчині. Глок і бронежилет чи все ж газовий балончик? У якийсь момент зневірився навіть продавець!

— У тероборону віддати не хочете? Там його і підкачають, і самообороні навчать, — запропонує той.

— У тероборону його візьмуть лише як гуманітарку! — справедливо відповість жінка.

Головні ролі в цьому номері виконують Євген Сморігін та Юлія Мотрук. Акторка зізналася, що на серпневих концертах «Дизель Шоу» на підтримку Збройних сил України цей номер точно б заслужив приз глядацьких симпатій.

— Глядачі дуже тепло нас зустрічали. І в залі сидів мій чоловік, який сказав, що мало було «дизеля»! Тобто всі скучили: і ми, і глядачі. Прийшли саме ті, хто довго на нас чекав, як справжня родина. Це дуже заряджає, — розповіла Юля.

Якщо ця історія неабияк полюбилася глядачам, то що вже й казати про пригоди Євгенії Михайлівни в… лазні! Бабця тимчасово стала повією, аби покарати двох депутатів. З цим допомагає її вірний помічник Дід, якого неперевершено зіграв Олександр Бережок.

— Дід мій дуже хитрий, він вигадує всілякі схеми. Йому тяжко в цей період, але він викручується, щоб у першу чергу допомогти не собі, а країні, — поділився подробицями Бережок.

Звісно, «дизелі» не припиняють тримати руку на пульсі актуальних тем, тож один із номерів присвятили отриманню громадянства. Один росіянин аж щелепу собі зламав, аби вимовити слова «паляниця» та «Укрзалізниця», але чи достатньо цього?

Я просто вспомнил эту вашу «хто не скаче, той москаль». Вот я так готов хоть до утра скакать, дайте ещё шанс, — як вуж на сковорідці крутитиметься наш герой.

— Зараз неможливо гуморити на якусь побутову тему. Усіх хвилює тільки одна зрозуміла кожному. Тому ми, як дзеркало, відображаємо всі події, — коментувала Вікторія Булітко, спостерігаючи за колегами на сцені.

Її підтримує художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов, який безпосередньо відповідає за історії номерів.

— Гумор — така штука, що, якщо вона не відображає життя, це не смішно. Бачимо, як люди реагують — жартуємо про наше спільне, бо ми відчуваємо те саме, що і глядач. Ці історії про нас, — пояснив Єгор.

Залишається тільки не пропустити прем’єру! 30 вересня о 20:00 вмикайте наші ютуб-канали «Гумор ICTV», «Дизель Студіо» та «Дизель Українські Серіали». Дивіться новий випуск та інші номери й допомагайте нашим захисникам. Бо ваші перегляди — це унікальні донати, які зараховуються до благодійного «Дизель Фонду».

А ще запрошуємо на нові козацькі концерти «Дизель Шоу» на підтримку Збройних сил України. Уже 14, 15 та 16 жовтня зустрічаємося в МЦКМ (Жовтневий палац) та сміливо й зухвало мочимо ворогів гумором! Частину коштів «дизелі» передають на потреби військових, а також продовжують благодійний збір до «Дизель Фонду».

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.