ЛЮБЛЮ АВТОМОБІЛІ ВСЕ СВОЄ ЖИТТЯ: ЄГОР КРУТОГОЛОВ ПРО ДОПОМОГУ ВІЙСЬКОВИМ ІЗ МИКОЛАЄВА

Ділитися машинками — так казала мама Єгору Крутоголову в дитинстві, але й тепер він виконує цю настанову. В інтерв’ю виданню «КП» актор гумористичної програми «Дизель Шоу» та серіалу «На трьох» (ICTV) розповів, як організував допомогу військовим із Миколаєва та яке завдання йому поставив уже легендарний голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

Під час повномасштабної війни ми всі згадали свої колишні професії і так чи інак повернулися до них, гадає Єгор Крутоголов. Він, наприклад, повернувся до тих часів, коли студентом переганяв автівки з Німеччини.

— Працював на людину, це були його машини, а я був просто працівником, мені було кайфово. Навіть не гроші були головними, а саме можливість їздити на нормальних машинах. Нині я довго розмірковував, чим можу допомогти в цей час, а в цій темі я щось розумію, і є велика потреба в машинах. Тому цим і зайнявся. Люблю автомобілі все своє життя — навіть старенькі, навіть чахленькі, навіть тремтячі, — зізнався актор в інтерв’ю.

18 машин для захисників Миколаєва було придбано коштом «Дизель Студіо». Наразі команда збирає гроші на антидрон — систему протидії дронам. Таке завдання поставив Віталій Кім, якому Єгор особисто зателефонував.

— Перше, що він сказав, це натівська зброя. Я сказав, що такі ще питання не вирішую, це до Притули (сміється). А потім він відповів, що дуже потрібен антидрон. Це дорога штука, тому ми оголосили збір коштів. І купуємо машини, — поділився актор.

До речі, збір коштів продовжується. Долучитися можете й ви будь-якою сумою. Кожна копійка творить дива й наближає всіх нас до перемоги!

Більше новин читайте на сайтах dizelstudio.com та fakty.com.ua, в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» та ICTV у соціальних мережах.