ВТРАТИЛА ГОЛОС ПІД ЧАС ЗЙОМОК: ВІКТОРІЯ БУЛІТКО РОЗКАЗАЛА ПОДРОБИЦІ 4 СЕЗОНУ СИТКОМУ «ВИЖИТИ ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ», ПРЕМ’ЄРА ЯКОГО ВЖЕ 27 ТРАВНЯ

27 травня ми побачимо продовження улюбленого ситкому «Вижити за будь-яку ціну». Вікторія Булітко поділилася ексклюзивними подробицями, чого чекати від її героїні та які пригоди трапляться з нею в новому сезоні. Деталі читайте далі.

Вікторія Булітко виконує одну з головних ролей. Її героїня Віка — дружина Сашка Бережка й мама школяра Льошки. У минулих сезонах Віка була переважно мамою, яка займалася вихованням сина (подекуди й чоловіка), і домогосподаркою. А от у новому сезоні вона вийде за межі своєї квартири та організує власний бізнес!

— У моєї Вікторії з’явиться новий салон краси. І тут дуже цікаво. У житті я ходжу до майстра манікюру, яку теж звати Віка. Але в неї немає свого салону, мені дуже б хотілося, аби вона його відкрила. І в цьому сезоні я наче транслюю це бажання через екран, — розповідає акторка.  

Але це кар’єрне піднесення принесе героїні нові сімейні випробування. Адже Віка зароблятиме значно більше за Сашка, і пара, ймовірно, буде з’ясовувати, хто в домі господар.

— Коли в парі більше заробляє жінка, це завжди дуже яскравий конфлікт. Я звикла до того, аби чоловік заробляв більше. Так було в моїй родині: тато поповнював сімейний бюджет, мама ним розпоряджалася. Але з іншого боку, якщо жінка заробляє більше, вона відчуває себе захищенішою та впевненішою, — ділиться своїми міркуваннями Булітко.

Зміниться героїня і в аспекті материнства. Адже їхній із Сашком син Льошка росте і вже задумується про майбутню професію. Відкриємо невеличкий секрет: це стане справжнім шоком для його екранного батька, але всі подробиці ви побачите у прем’єрі. А поки Віка Булітко згадала, як вона обирала свій фах та як її батьки на це впливали.

— Я хотіла бути водієм тролейбусу. У дитинстві мені було дуже цікаво, як він там крутить це кермо, натискає різні кнопочки. Тому тепер я отримую величезне задоволення від поїздки за кермом. І мені здається, що батьки не були би проти такої професії для мене, бо вони мені нічого не нав’язували. Тому коли я сказала, що хочу вступати до театрального, вони мене підтримали, — згадує Віка.

Але акторство — теж нелегка справа, зі своїми випробуваннями. Так, під час зйомок 4 сезону Віка на декілька днів втратила голос! Але роботу не припинила. Справжніх професіоналів ніщо не може зупинити.

Дивіться прем’єру 4 сезону «Вижити за будь-яку ціну» вже 27 травня лише на нашому ютуб-каналі!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.