ТРИЗУБ — ТОЙ ЗНАК, ЯКИЙ Я ХОЧУ НА СОБІ НОСИТИ: ЄГОР КРУТОГОЛОВ ХОЧЕ ЗРОБИТИ ПЕРШЕ ТАТУЮВАННЯ

Повномасштабна війна докорінно змінила кожного з нас. І ще більше зміцнила нашу любов і шану до України. Не є винятком і художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов. В інтерв’ю виданню «КП» актор гумористичного проекту «Дизель Шоу» на телеканалі ICTV зізнався, що хоче зробити перше у своєму житті татуювання! А яке саме, читайте далі.

 Жодних татуювань і навіть думок про те, аби мати якийсь символ на своєму тілі. Так було донедавна. Тепер Єгор Крутоголов наважився змінити свій принцип! І присвятити ймовірне перше татуювання одному з головних державних символів України.

— Тризуб — той знак, який хочу на собі носити, — зізнався актор в інтерв’ю.

А перед цим він впевнено зробив ще один крок до змін — перейшов на українську мову. Звісно, паляниця, полуниця й Укрзалізниця — це не випробування для нашого Єгора, адже він лінгвіст за фахом. Не вистачає поки мовної практики в побуті.

— Якщо нам щось зручно й комфортно, ми не хочемо це міняти і щось із цим робити, але треба. Повністю перейти в родині на українську ще не у всіх вийшло. Думаю, для цього просто потрібен час, — розказав Єгор.

Впевнені: у тих, хто по-справжньому чогось хоче, обов’язково все вдається! 

Більше новин читайте на сайтах dizelstudio.com та fakty.com.ua, в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» та ICTV у соціальних мережах.