ЖАРТИ СТАЛИ НА ЗЛОБУ ДНЯ: ЯК ЗМІНИВСЯ «ДИЗЕЛІВСЬКИЙ» ГУМОР?

Новий випуск «Дизель Шоу», який був записаний на перших за час повномасштабної війни концертах, уже готується до виходу. Цієї п’ятниці ви зможете побачити його на наших ютуб-каналах. А просто зараз розкажемо, як змінився «дизелівський» гумор за останні півроку. Які історії надихають акторів? І кому гіперскладно виходити на сцену? Деталі тут.

Нові часи диктують нові правила гри для багатьох галузей. Не є винятком і гумор. Чи не вперше за більш ніж 7 років існування в «Дизель Шоу» змінилася тематика більшості номерів.

— Що змінила війна? Жарти стали на злобу дня. Ми були соціально-побутовим шоу з вічними номерами, які можна передивлятися й передивлятися. Зараз частину наших нових програм чи навіть більшу становлять історії про сьогодення. І саме так ми воюємо проти ворога, — каже шеф-редактор «Дизель Студіо» Олексій Бланар. — Звісно, тепер є розповіді про наших вояків, волонтерів, усіх тих, хто допомагає наближати нашу перемогу. Але не забуваємо і про класичні образи: улюблена Євгенія Михайлівна, пара Саша й Віка, Єгор у своїх типових образах — усі вони залишаються з нами, але знову ж таки — живуть у сучасних реаліях.

Гумор — це коли жартуєш саме про життя, вважає Єгор Крутоголов. Яким би складним воно не було.

— За декілька місяців перед нашими концертами ми бачили багато коментарів-прохань щодо нових програм. Глядачам хочеться гумору, хочеться відволіктися. І навіть військові, коли ми з ними розмовляємо, теж підтримують це. Є час в окопі, є інтернет, а глянути нового нічого. Їм теж хочеться посміятися. Тому ми працюємо заради цього, — пояснює Єгор. — Гумор — така штука, що, якщо вона не відображає життя, це не смішно. Бачимо, як люди реагують — жартуємо про наше спільне, бо ми відчуваємо те саме, що і глядач. Ці історії про нас.

— Зараз неможливо гуморити на якусь побутову тему. Усіх хвилює тільки одна зрозуміла кожному. Тому ми, як дзеркало, відображаємо всі події, — додає до слів свого колеги Вікторія Булітко.

І, всупереч усім ворогам, «дизелі» знаходять відповідні теми.

— За ці 6 місяців ми зрозуміли, що зможемо знайти чимало тем для жартів. Хоча багато пишуть: як ви можете жартувати під час війни? А давайте подивимося відео з нашими військовими — хлопцями й дівчатами. Скільки в них жартівливих і сміливих відео! Зараз такий час, коли край треба підтримувати настрій. Тому що саме це дає нам сили та все інше, — говорить Дмитро Танкович.

Життя змінює гумор, але насамперед змінює самих акторів.

— Війна зробила нас трошки дорослішими. Ми думали, що бачили все, але ж ні. Тепер ми стали міцнішими, зник страх. Наприклад, раніше ти хвилювався через те, що номер наче «сирий», що вийдеш на сцену й забудеш текст. А зараз розумієш: ти робив це все своє життя й зараз зробиш, і люди будуть усміхатися, усе буде добре, — ділиться Євген Гашенко.

Утім, не в кожного з’явилося відчуття впевненості. Юлія Мотрук не може стримати сліз від нових історій, які треба показувати зі сцени.

— Мені важко було працювати перший серпневий концерт, важко тримати в голові якусь акторську гру. Бо ще є відчуття особистого болю і страху. Але коли ти бачиш глядачів (вони ніби справжня родина, яка чекала й нарешті зібралася разом), приходиш до тями. Хоч і складно це зробити. До глибини серця торкають наші пісні. Неможливо стримати сліз, — розповідає Юля.

— У будь-якій ситуації, особливо у стресовій, треба бути людиною. У нас була така приказка: добріше треба бути. Будь-яку проблему можна вирішити, але варто залишатися людиною. Гумор рятує від люті та ненависті, — резюмує Олександр Бережок.

Рятуймося разом гумором і підносимо свій бойовий дух. 30 вересня о 20:00 вмикайте наші ютуб-канали «Гумор ICTV», «Дизель Студіо» та «Дизель Українські Серіали» і дивіться новий випуск «Дизель Шоу».

А також приходьте на нові козацькі концерти «Дизель Шоу» на підтримку Збройних сил України. Уже 14, 15 та 16 жовтня зустрічаємося в МЦКМ (Жовтневий палац) та сміливо й зухвало мочимо ворогів гумором! Частину коштів «дизелі» передають на потреби військових, а також продовжують благодійний збір до «Дизель Фонду».

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.