ВОРОЖІ БЕЗПІЛОТНИКИ НЕ ПРОЛЕТЯТЬ! «ДИЗЕЛЬ СТУДІО» ПЕРЕДАЛА ЗАХИСНИКАМ МИКОЛАЄВА АНТИДРОН!

Ворожі дрони, стережіться! Тепер оборонцям Миколаєва буде легше полювати та знищувати російські БПЛА. «Дизель Студіо» нарешті отримала антидрон, на який збирали кошти тисячі прихильників, і передала його військовослужбовцям. Керівники студії особисто зустрілися з Віталієм Кімом у Миколаєві. Про це докладніше читайте в нашому матеріалі.

Ось він — новенький та готовий до бою! Цей антидрон із нетерпінням чекали всі в «Дизель Студіо». Він вперто долав тисячі кілометрів і кордонів та нарешті дістався до України.

— Наш антидрон прибув з-за океану — ми знайшли його в Канаді. Були проблеми з його доставкою через митниці. Але попри декілька місяців очікувань і справжньої боротьби, ми його отримали, — ділиться художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов.

Антидрон шукали безпосередньо для військових із Миколаєва, звідки родом Єгор Крутоголов та його колеги: Михайло Шинкаренко, Євген Гашенко, Юлія Мотрук та Олександр Бережок. Єгор особисто зателефонував голові Миколаївської ОВА Віталію Кіму й запитав, чим команда може допомогти оборонцям півдня України. Антидрон дає змогу глушити ворожі БПЛА та ефективніше їх знищувати.

— Процес збору трохи затягнувся, бо особисто для мене й нашої компанії це нова справа, — згадує Єгор.

Але українці — така нація, у якої очі спочатку трохи бояться, а руки вже починають робити. Та знайти такого звіра — лише третина справи. Коштував антидрон аж 70 тисяч доларів, і тут не обійшлося без допомоги прихильників «Дизель Шоу»! Тож команда оголосила збір коштів.

— Донати були різні. Багато хто з моїх друзів приїздив і віддавав готівку просто в руки. Знали, що гроші підуть на добру справу. Найменший донат у цьому зборі був 4 гривні. Я думаю, що зробила його людина, у якої самої дуже скрутно з грошима. Утім, навіть цією сумою вона хотіла торкнутися до справи та зробити свій внесок у перемогу. Це говорить про те, що в нас найкращі та найкрутіші люди. Для мене бути частиною такої нації — велика честь, — розповідає Єгор.

Єгор Крутоголов разом із шеф-редактором «Дизель Студіо» Олексієм Бланарем і креативним продюсером Михайлом Шинкаренком приїхали до Миколаєва, зустрілися з Віталієм Кімом та передали йому антидрон.

— Щиро кажучи, ми набили багато синців на цій справі, бо ще не дуже досвідчені волонтери. Але бажання допомагати — понад усе! — говорить Олексій Бланар.

І попри все команда «дизелів» не зупиняється! Повномасштабна війна триває, і потреби військових зростають. Тому «Дизель Студіо» заснувала офіційний благодійний «Дизель Фонд», який уже розпочав свою роботу.

— Кошти з цього фонду будуть спрямовані на придбання автомобілів, яких зараз дуже потребують наші військові на передовій. Зокрема, це й карети швидкої допомоги, які дозволять швидко евакуювати поранених бійців. Також ми плануємо і вже закуповуємо захисну амуніцію та екіпірування для військових: каски, бронежилети, — ділиться Олексій Бланар.

Раніше «Дизель Студіо» уже передала надсучасні бронежилети й каски захисникам Житомира й Миколаєва — докладніше читайте за посиланнями. А вже наприкінці серпня проведе 4 спеціальних концерти «Дизель Шоу» на підтримку Збройних сил України.

— Це спеціальні концерти, де буде організований благодійний збір коштів на потреби військових ЗСУ. Ми покажемо 4 концерти з абсолютно новими й актуальними номерами. Приперчимо їх фірмовим «дизелівським» гумором. Запрошуємо всіх прихильників «Дизель Шоу». Це гарна нагода і трохи відволіктися від усіх складних новин, і допомогти нашим захисникам. Частину коштів від продажу квитків ми також плануємо віддати на допомогу, — стверджує Олексій Бланар.

Нові концерти «Дизель Шоу» відбудуться  28, 29, 30 та 31 серпня в МЦКМ (Жовтневий палац). Квитки можна придбати на сайті концертного оператора. У разі повітряної тривоги працює бомбосховище, де кожен глядач разом з акторами може перечекати небезпеку. Не припинимо жартувати навіть там. Бо поки жарти маємо — ми перемагаємо. Приходьте!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах«Дизель Студіо» у соціальних мережах.