НОВИНИ ЗАМІСТЬ СНІДАНКУ: ЯКІ НОВІ ЗВИЧКИ СФОРМУВАЛА ПОВНОМАСШТАБНА ВІЙНА В «ДИЗЕЛІВ»?

Кажуть, аби в людини з’явилася нова звичка, достатньо 21 дня її регулярного повторення. Здається, українці після 24 лютого зламали цей стереотип і довели, що можуть зробити це за 21 годину чи навіть 21 хвилину. Які скіли випрацювали актори «Дизель Студіо»? Розказуємо прямо зараз у цьому матеріалі.

Почнемо з тієї звички, яка точно сформувалася у всіх — читати новини. Чи ви уявляли собі, що зможете щодня жити в такому напруженому інформаційному просторі? Прокидатися з телефоном у руках, невпинно гортати пабліки й телеграм-канали, вишукувати нові повідомлення з регіонів? Наш Євген Сморігін теж не думав, що матиме таку звичку.

— Щодня зранку я спочатку читаю новини. Потім тільки йду чистити зуби й готувати сніданок. До початку повномасштабної війни я ніколи не приділяв стільки уваги новинам, — зізнається актор.

Вікторія Булітко теж насамперед читає всі новини. А потім обов’язково зідзвонюється з рідними та ставить найпопулярніше для всіх українців питання: як ви?

— Кожну новину я пропускаю через себе. Особливо складно, коли пишуть про загибель людей: від цього неможливо стримати сліз, — каже Віка.

Дивитися на небо — саме така звичка з’явилася в художнього керівника «Дизель Студіо» Єгора Крутоголова за півроку повномасштабної війни. Але не як раніше — з мріями й насолодою, а з острахом.

— Моя нова звичка — дивитися на небо й гадати, чи не летить звідти на нас якась смертоносна гидота, — розповідає Єгор.

Від 24 лютого й дотепер Єгор разом з усією родиною залишається вдома, під Києвом. У перші місяці війни буквально за декілька кілометрів від їхнього будинку проходила лінія фронту й рашисти цілком реально могли захопити селище.

— Ми зібрали речі, поклали їх біля виходу і в такому б випадку хапали б усе, сідали в машину та їхали кудись, звісно. Але ми щасливчики: вони не дійшли до нашого селища 9 кілометрів. Слава Богу, слава ЗСУ та слава річці Ірпінь, яка розлилася й допомогла зупинити орків на підступах, — розповів актор в інтерв’ю Григорію Решетніку.

Зберігати всі необхідні речі в одному місці звикла і Юлія Мотрук. Вона разом із чоловіком змушена була виїхати з Київської області на Закарпаття.

— У нас не було жодних тривожних валізок, і коли все почалося, я дістала нові сумки, з якими ми з чоловіком планували ходити до спортзалу, та хаотично кидала в них якісь речі. Я не знала достеменно, що нам знадобиться, що взагалі має бути в наших валізах. У нашому новому тимчасовому домі я тримала всі речі компактно складеними на випадок, якщо знову доведеться тікати від обстрілів і терміново збиратися — ось така в мене нова звичка, — поділилася Юля.

Яна Глущенко теж була змушена тимчасово переїхати разом із сином Тамерланом за кордон. І саме він сформував у зіркової матусі одну нову звичку.

— Я почала весь свій час приділяти сину. Раніше була робота, я не могла залишатися з Тамусиком 24/7. Зараз роботи немає, тож я можу надолужити свій декрет, якого в мене не було. Але разом із тим я розумію, що мені не вистачає цих годин, — ділиться Яна. — А ще я почала розписувати картини, це трохи заспокоює.

Акторка поділилася світлиною свого художнього шедевра. Можливо, це надихне й вас.

Діліться в коментарях, які нові звички з’явилися у вас за ці півроку. А ми своєю чергою пропонуємо повернути одну стару — зустрітися на концертах «Дизель Шоу» на підтримку Збройних сил України! Уже 28, 29, 30 та 31 серпня збираємося в МЦКМ (Жовтневий палац). Кожен глядач зможе долучитися до благодійного збору на підтримку наших військових. Частина коштів із продажу квитків також буде спрямована захисникам України. «Дизель Студіо» продовжує допомагати тим, хто береже наші життя.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах«Дизель Студіо» у соціальних мережах.