СЕЛФІ З ОСЕЛЕДЦЕМ НА ГОЛОВІ: «ДИЗЕЛІ» ПОКАЗАЛИ КРАЙНІ ФОТО ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ

Сьогодні, 19 серпня, відзначається Всесвітній день фотографії. У них ми можемо закарбувати пам’ятні моменти. З розвитком технологій це стало ще простіше — достатнього мобільного телефона. Тож ми зазирнули в гаджети наших «дизелів» і побачили, які світлини вони робили перед початком повномасштабного вторгнення. Ділимося з вами їхніми спогадами до того, як життя розділилося на «до» та «після».

Суворий козак із колоритним оселедцем на голові! У переддень повномасштабного вторгнення художній керівник «Дизель Студіо» Єгор Крутоголов перетворився на справжнього козака.

23 лютого команда організувала грандіозне відкриття концерту в українському стилі. Говорили про тривожне — ймовірне вторгнення росії в Україну, що вже наступного дня стало реальністю.

— 22 та 23 лютого були наші крайні концерти в Палаці «Україна». Після того наш світ, наш гумор і ми самі змінилися, — поділився думками Єгор.

Світлина Яни Глущенко за 23 лютого теж присвячена цьому номеру. За мить до виходу на сцену вона встигла сфотографуватися з колегами — Вікторією Булітко та Юлією Мотрук. Лишень подивіться, як їм личить українське вбрання!

До речі, це легендарна гримерка «дизелів» у Палаці «Україна», де проходить підготовка до концерту. Стороннім вхід заборонений, але саме завдяки фото ми можемо підняти край завіси над залаштунковим життям.

А таку світлину ми знайшли у смартфоні Юлії Мотрук. Акторка зробила її за декілька хвилин перед початком номера.

— Пам’ятаю, як усі ходили, хвилювалися, а мені край треба було зробити гарне фото. Тому я попросила свого чоловіка, дала в руки телефон і ми швидко вибігли на сходовий майданчик, — згадує Юля.

Євгену Сморігіну для світлини треба було підловити Яну Глущенко. Ці дві білявки, як сказав сам актор, грали в одному номері про чиновника, який вирішив пірнути в ополонку на Водохреще. Женя та Яна мали епізодичні, але дуже колоритні ролі.

До речі, переглянути всі випуски й номери «Дизель Шоу», відзняті на концертах 22 і 23 лютого, ви можете на нашому ютуб-каналі: bit.ly/3PFuqoI А 26 серпня о 20:00 на вас чекає ще одна прем’єра! Не проґавте.

Не можна пропустити й нові концерти «Дизель Шоу». Уже 28, 29, 30 та 31 серпня команда знову збереться разом із важливою метою — підтримати й допомогти Збройним силам України. Так, частину коштів від продажу квитків спрямують на потреби наших захисників. Окрім того, відбудеться відкритий благодійний збір, до якого зможе долучитися кожен глядач.

Команда «Дизель Студіо» допомагає та продовжить допомагати українським військовим до повної перемоги над російськими окупантами. Так, нещодавно продюсери студії передали оборонцям Миколаєва антидрон. Раніше доставили автівки й захисну амуніцію. Наразі на передовій потрібні вантажівки — це наступне завдання для «дизелів».

Тому обов’язково приходьте на нові концерти! Разом легше перемагати орків. Долучайтеся до офіційного благодійного «Дизель Фонду», який уже розпочав свою роботу. Кожен внесок стане частиною масштабного проекту «Мільйон доларів для ЗСУ».

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах«Дизель Студіо» у соціальних мережах.