МИ НЕ БАЧИЛИСЯ З 28 ЛЮТОГО: ЯНА ГЛУЩЕНКО ПРО СТОСУНКИ З ЧОЛОВІКОМ НА ВІДСТАНІ

Майже півроку й більш ніж тисяча кілометрів — саме стільки розділяє акторку Яну Глущенко з її чоловіком Олегом. Востаннє вона бачилася з коханим аж 28 лютого — тоді разом із сином Тамерланом вимушено поїхала з України. Як Яна та Олег підтримують стосунки на відстані, читайте в матеріалі.

Поїхати чи залишитися — найскладніші рішення, які постали перед кожним українцем після 24 лютого. Так, багато мам вирушало в невідомість, аби врятувати своїх дітей. Тимчасово переїхала в іншу країну й наша акторка Яна Глущенко разом зі сином Тамерланом. Її чоловік Олег зостався в Україні.

— Ми бачилися з чоловіком 28 лютого. Я дуже сумую за ним, а Тамуся за татом. Але він розуміє, що зараз такий час, татко не може приїхати. Він допомагає Україні якнайшвидше перемогти, — ділиться Яна.

Єдина можливість побачити одне одного — відеозв’язок. Так вони щодня діляться новинами з життя. Кордони й кілометри стали перепоною і для святкування річниці пари. 1 квітня Яна та Олег умовно відзначили 5 років разом. Цього дня вони за традицією поїхали б до Одеси, де під час гастролей «Дизель Шоу» офіційно зареєстрували шлюб. Але попри все чоловік привітав кохану, влаштувавши їй сюрприз на відстані.

— Наші спільні знайомі, які тут (у країні, де наразі перебуває Яна — ред.), передали від Олега квіти й подарунок. Ось так ми маємо змогу підтримувати одне одного. І знаєте, у мене немає якогось «істеричного» сумування. Мабуть, через те, що скоро-скоро ми з ним побачимося, — зізналася Глущенко.

Війна змінила стосунки всіх пар. Зберегти та зміцнити їх можна лише справжнім коханням, як це було в Єгора Крутоголова. Актор розповів, що на початку повномасштабного вторгнення його дружина Катя стала дещо іншою.

— Ми всією родиною залишалися та залишаємося в Україні. Звісно, я пропонував Каті кудись вивезти її з дітьми. Але вона сказала: «Ми або поїдемо разом із тобою, або ні». Вона не хотіла, аби сім’я розділилася. Ось така в мене дуже крута миколаївська дружина — справжня бойова подруга, — хвалиться Єгор. — Але перший місяць вона була дуже напруженою. Коли я її обіймав, цілував, то відчував, що вона не відповідає. Я пам’ятаю, що сказав тоді: «Нічого, у мене любові вистачить на вас усіх».

Любов і життя обов’язково переможуть. Віримо в це та сподіваємося, що вже скоро всі родини обов’язково будуть разом. А всіх прихильників «Дизель Шоу» запрошуємо на нові концерти на підтримку Збройних сил України! Уже 28, 29, 30 та 31 серпня збираємося в МЦКМ (Жовтневий палац). Кожен глядач зможе долучитися до благодійного збору на підтримку наших військових. Частина коштів із продажу квитків також буде спрямована захисникам України. «Дизель Студіо» продовжує допомагати тим, хто береже наші життя.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.