РЯТУЄ ВІДЕОЗВ’ЯЗОК: ЯК «ДИЗЕЛІ» СПІЛКУЮТЬСЯ ЗІ СВОЇМИ РОДИНАМИ НА ВІДСТАНІ?

Прем’єра «Дизель Шоу», яку ви зможете побачити вже цієї п’ятниці на наших ютуб-каналах, включає дуже життєву та зворушливу історію. Віка нарешті повернеться до Сашка з Польщі після піврічної розлуки. Подружжя не може набутися разом у прямому й переносному сенсах: їм весь час заважають допитливі сусіди. Феєричну кульмінацію цього номера обов’язково дізнайтеся в новому випуску. А ми тим часом розкажемо, як «дизелі» підтримують стосунки зі своїми родинами на відстані. Кого рятують відеодзвінки, а хто створив спільний сімейний чат для спілкування?

Майже три місяці Дмитро Танкович не бачився з дружиною та донькою. Задля безпеки актор вивіз своїх найрідніших за кордон. Тож наразі вони спілкуються за допомогою відеозв’язку.

— Це дуже складне питання для нас. Коли ми спілкуємося у Viber, моя донька Саша завжди показує великий палець вгору й каже, що все клас, — говорить Дмитро.

З таких умовних «зустрічей» він дізнався про нового друга донечки. Їх об’єднало… незнання англійської.

— Там немає класу з українською мовою. Усі спілкуються англійською, і донька нікого не розуміє. У школі в Ірпені, де навчалася Саша, вона знала базові слова: fox, table і таке інше. Її новий друг теж не розуміє англійської. Коли я запитую, а як ви розмовляєте одне з одним, відповідь — ніяк. Вони просто дружать. Складно, але ми тримаємося, — переповідає новини родини актор.

На зв’язку з рідними постійно перебуває і Євген Сморігін. Він повернувся до України для участі в нових концертах «Дизель Шоу» на підтримку Збройних сил України. Його дружина й діти поки залишаються за кордоном.

— Підтримуємо зв’язок завдяки інтернету. Розмовляємо щодня. У соцмережі в нас є окрема група «Сім’я». У ній ми всі обмінюємося останніми новинами, — каже Євген.

Відеодзвінки й соцмережі рятують також Яну Глущенко. Раніше акторка розповідала, що не бачилася зі своїм чоловіком із 28 лютого. Саме тоді вона виїхала в іншу країну разом із сином Тамерланом.

— Ми зідзвонюємося щодня по відеозв’язку. Дуже сумую і я, і Тамуся. Але розуміємо, що зараз такий час, наш татко не може приїхати. Він допомагає Україні якнайшвидше перемогти. Вірю, що скоро ми побачимося, — ділиться Яна.

Ми теж щиро віримо, що зовсім скоро всі родини будуть разом і більше ніхто й ніщо не змусить їх розлучитися. А поки підтримуємо себе і свій бойовий дух прем’єрою «Дизель Шоу». 23 вересня о 20:00 тільки на наших ютуб-каналах «Гумор ICTV», «Дизель Студіо» та «Дизель Українські Серіали» дивіться новий випуск.

А також приєднуйтеся до наступних концертів на підтримку Збройних сил України в МЦКМ («Жовтневий палац»). Уже 14, 15 та 16 жовтня «дизелі» подарують козацькому роду козацький гумор. Частину коштів від продажу квитків команда передає на потреби військових і продовжує збір до благодійного «Дизель Фонду». Станьте важливою частиною нашої спільної перемоги.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.