КАНІКУЛИ З «ДИЗЕЛЯМИ»: ЯНА ГЛУЩЕНКО РОЗПОВІЛА, ЩО ШУКАЛА ПОДАРУНКИ У ДИТИНСТВІ

Як ви? Продовжує святковий марафон? Ми теж. І сьогодні проводимо наші міні-канікули з Яною Глущенко. Актриса поділиться особистою романтичною історією, що трапилася з нею у новорічну ніч. А також відверто зізнається, що у дитинстві шукала подарунки від батьків! Сідайте зручніше – ексклюзивні подробиці у цьому матеріалі.

Які ваші ідеальні новорічні свята? Головне – добре відпочити? А ось для нашої Яни Глущенко – зберегти ідеальну форму!

– Так, ідеальний Новий рік, під час святкування якого ти не погладшав, – жартує Яна. – Ну правда. Поки обійдеш усіх знайомих – це плюс 5 кілограмів. А якщо серйозно, то ідеальне свято – це першого відпочити, а другого – полетіти кудись відпочивати.

А ще добрий той Новий рік, який приправлений… романтикою. Яна поділилася особистою історією першого спільного святкування із чоловіком Олегом.

– Кілька років тому ми з «дизелями» виступали на Закарпатті у новорічну ніч. Звідти я поверталася додому зі своїм теперішнім чоловіком Олегом. Ми всю ніч їхали у машині і багато годин розмовляли, – каже Яна Глущенко.

Кращого подарунка і не вигадати! Чи вигадати? Хтось із вас шукав подарунки, які приготували батьки на Новий рік? Яна у цій справі була справжнім детективом!

– Так, я завжди шукала подарунки, які батьки ховали від мене, і завжди знаходила. Пам’ятаю, дуже хотіла пружинку – така різнокольорова була. Я її знайшла, почала гратися та зламала. Довелося зламану частину відрізати, а решту покласти назад у коробочку. Батьки нічого не помітили, – зізнається у дитячих «злодіяннях» Яна. – Одного разу я нічого не знайшла і тоді мені батьки подарували телефон. Виявилось, що він він був захований на видному місці, але я тоді обшукала все (сміється).

Тепер сама Яна не шкодує подарунків для близьких і намагається догодити кожному. Особливо синові Таміку. Як дбайлива мама вона уважно слухає побажання дитини та передає їх Дідові Морозу, щоб той виконав усі замовлення.

– Я люблю Новий рік. Гарне свято. Надто, коли відзначаєш його у колі друзів, – резюмує Яна Глущенко.

А який ваш ідеальний Новий рік? І які подарунки вам приніс Дід Мороз? Діліться своїми історіями у коментарях. А вже завтра новорічну естафету історій підхопить інший актор. Як ви гадаєте, хто це буде?

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.