ДОБРІ СПРАВИ «ДИЗЕЛІВ»: ЯНА ГЛУЩЕНКО РОЗПОВІЛА, ЯК ПРИХИСТИЛА ЦУЦЕНЯТ

Сьогодні у світі відзначають нехай неофіційне, але дуже важливе (на нашу думку) свято — день спонтанного прояву доброти. Це коли можна й потрібно робити якісь добрі вчинки для людей довкола — щиро й безкорисливо. Наприклад, просто усміхнутися перехожому. Або подарувати квіти близькій людині. А краще допомогти незнайомцю, коли він цього не чекає, або прихистити безпритульну тварину. Саме за останнім пунктом для нас взірець — Яна Глущенко. Завдяки їй кілька чотирилапих знайшли дім і сім’ю.

Позаторік у родині Яни Глущенко сталося масштабне поповнення. Актриса та її чоловік Олег надали притулок собаці та новонародженим цуценятам, яких знайшли просто на вулиці.

Ми поселили їх у нашому гаражі. Поставили обігрів, облаштували лежанку. Коли цуценята трохи підросли, мама перестала їх годувати. Тому цю місію взяли на себе ми — кожного годували спеціальними сумішами із соски, — згадує Яна. — Потім я записала відеозвернення про те, що ми віддаємо цуценят у добрі руки. І я особисто відвозила кожного з їжею, годівничками й лежанкою новим господарям.

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - gluschenko-1-768x1024.jpg

А от мама цуценят залишилися жити в нашої акторки.

Ми назвали її Жулею. Це була чудова собака. Але, на жаль, вона хворіла на рак, і ми не змогли її врятувати. Проте хоча б півроку вона жила в теплі й турботі, — слушно зазначає актриса.

Сім років тому Яна теж дбала про безпритульного собаку — знайшла того на вулиці й вирішила прихистити. Виявилося, що чотирилапий хворіє, і Яна подбала про його лікування. Потім також знайшла нових господарів — аж у Чернігові — й особисто привезла їм нового члена сім’ї.

І буквально нещодавно чоловік забрав із поля трьох цуценят, які знову оселилися в нашому гаражі. Ми довго не могли їх прилаштувати. І друг мого чоловіка запропонував допомогу — відвезти їх до одного селища. Там швидко знайшлися господарі для всіх малюків, і я втішена, що тепер вони в теплі й турботі, — радісно розповідає Яна Глущенко.

Кажуть, що добрі вчинки треба робити в тиші. А ми вважаємо, що про них треба розказувати, аби спонукати до такої активності. Беріть Яну за приклад і робіть добро незалежно від дати, а за покликом серця.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.