КАНІКУЛИ З «ДИЗЕЛЯМИ»: МАРУСЯ ГРИЦУК РОЗПОВІЛА ПРО СІМЕЙНІ НОВОРІЧНІ ТРАДИЦІЇ

Сподіваємось, ви вже доїли всі салати. Пора виходити на вулицю та активно радіти зимі, як це роблять у родині нашої Марусі Грицук. Актриса розповіла, які розваги популярні у її домочадців і дала порада, чим зайнятися довгими зимовими вечорами. Скоріше читайте подробиці!

Маруся Грицук зізнається: правильно навчилася святкувати Новий рік вже коли сама стала мамою.

– У нас у сім’ї є традиція писати листи Дідові Морозу. Батьки, звісно, перевіряють, чи радять, що можна попросити у цього чарівника. Також ми віримо, що Дід Мороз обов’язково знайде нас та принесе подарунки, де б ми не були, – розповідає Маруся.

Є у сім’ї актриси ще одна сімейна традиція.

– 1 січня все доїсти, – жартує Маруся. – А потім ми багато гуляємо – щодня, доки у всіх канікули та вихідні. Цього дуже не вистачає всім під час роботи та навчання, тому ми надолужуємо. У нас поряд з будинком – ліс та озеро. Коли є сніг, діти люблять кататися на тюбінгах (це такі надувні санки). Шапки набік, мокрі рукавиці та гучний сміх – ось так, якщо коротко описати атмосферу.

Маруся теж охоче приєднується до спільної гри, правда мамі не завжди дістається зайвий тюбінг і доводиться постояти за ним у черзі. А вечорами розваги продовжуються. Велика сім’я Грицук любить грати у настільні ігри.

– Розкладаємо монополію. На щастя, зараз є багато крутих ігор, і я їх купую. Останнє, у що ми грали, треба було розслідувати злочин. Гравцям видаються спеціальні картки, кожен має свої відомості, свої ролі. Неймовірно цікаво та захоплююче. Це дуже зближує сім’ю, а іноді виявляє нові риси характеру – хтось викручується, хитрує, і ти береш собі це на замітку, – ділиться подробицями Маруся.

І ви обов’язково беріть собі на замітку, як розважити дітей під час канікул, щоб усім було цікаво.

– Дивно, що 2021-й так швидко минув. Нещодавно ми з «дизелями» відзначали на сцені попередній рік, а тепер зустрічаємо 2022-й. Шкода, що час так швидко летить. Але якщо проаналізувати його, то рік був дуже яскравий, сповнений чудових емоцій та подій. Сподіваюся, що й новий буде таким самим. Бажаю усім цього, – резюмує Маруся Грицук.

Приєднуємося до побажань. І від себе додамо одну перевірену прикмету: щоб рік справді був вдалим та яскравим, потрібно дивитися «Дизель Шоу». Новорічні випуски вже на нашому ютуб-каналі.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.