КАНІКУЛІ З «ДИЗЕЛЯМИ»: ЄВГЕН СМОРІГІН РОЗПОВІВ, НАВІЩО НАЛЯКАВ ДІТЕЙ НА НОВОРІЧНОМУ СВЯТІ

Отже, вже 5 січня. Сподіваємося, ви добре увійшли у ритм безтурботних свят і дуже весело проводите свої зимові міні-канікули. Саме сьогодні цю канікулярну естафету підхоплює Євген Сморігін. Актор розповість, яким для нього був 2021 рік, які новорічні традиції є у його сім’ї та нарешті зізнається, навіщо розлякав дітей на одному святі. Читайте подробиці.

Рік відкриттів та рік улюбленої роботи – саме так підсумовує Євген Сморігін свій 2021-й. Актор каже, що рік видався досить продуктивним, незважаючи на всі заборони та обмеження. А ось найяскравішим та несподіваним (навіть для самого Євгена Сморігіна) моментом у минулому році стала роль Президента України Володимира Зеленського у новому проекті «Дизель Студіо».

– Спочатку на цю роль прийшов пародист Валерій Юрченко. Але все змінила наш гример Іра Бєліна. Вона сказала, що у мене дуже схожі риси обличчя (з Президентом – ред.) і що за допомогою гриму може підправити деякі моменти, щоб була ідеальна схожість. Я повірив. Почав репетирувати. Репетирував півдня та прийшов до наших керівників. З порога почав говорити голосом Зеленського, і всі були шоковані! Так у мене з’явилася роль, про яку я навіть не міг подумати,ділиться Женя.

Цю роль він успішно втілив на сцені шоу Dizel Night, яке здивувало всіх у лютому 2021 року. А колись Женя не просто здивував, а по-справжньому налякав маленьких глядачів в образі Баби Яги.

– Мені було 25 років, я вже грав у КВК. Моя мама працювала вихователькою у дитячому садку та попросила мене взяти участь у їхньому святі – зіграти Бабу Ягу. Спочатку завдання було просте: вискочити, налякати діток, потім поговорити з доброю Лисичкою та піти. В принципі, я це зробив. Але трохи перестарався,розповідає актор. Я так налякав дітей, що вони розбіглися, хто куди. Їх довелося ловити по всій території, заспокоювати і таке інше. Звісно, свято було зіпсовано. Мама мені подякувала за допомогу, але більше ніколи не кликала когось грати.

Таким «злим» та «страшним» Сморігін був не завжди. У свої юні роки він поливав сльозами подушку, коли не знайшов заповітний подарунок під ялинкою.

– У нас була традиція – 31 числа ми з братом Сашком прокидаємося та біжимо до ялинки. Там на нас завжди чекали подарунки. І от одного Нового року брату подарували конструктор, а я розумію, що мого подарунка під ялинкою немає! Мами, тата вдома немає – вони на роботі. Я весь день плачу. Мама приходить, питає: «Женя, що трапилося?» Я відповідаю, що Дід Мороз не подарував мені подарунка. І тут мама каже: «Подивися під подушкою, можливо, Дід Мороз туди поклав твій подарунок». І справді, я знайшов там плюшевого жовтого ведмедика, – з теплом згадує Женя. – Цілий день я ридав на цій подушці, а під нею ховався мій подарунок.

А ще одна традиція з дитинства Євгена Сморігіна – 31 грудня прикрашати ялинку. Вона збереглася і зараз, але тепер актор уже зі своїми дітьми вбирає головний символ Нового року.

– Ми перед будинком спеціально посадили ялинку, щоби щороку не рубати живу, і прикрашаємо її: гірляндами, вуличними ліхтарями. У будинку ми ставимо штучну ялинку та вбираємо її іграшками, які привезли з різних країн. Так, хтось везе статуетки та брелоки, а ми – новорічні іграшки. Так нас з’явилася ялинка спогадів, – розкриває сімейний секрет Євген Сморігін.

А напередодні Різдва актор розповів про ще одну традицію – колядування.

– Якось мої діти заявили: ми йдемо колядувати! Запитую, а які ж ви колядки підготували? Вони з порога давай звичайнісіньку: коляд-коляд-коляда. Кажу, ні, так не піде. Я вивчив із ними «Нова радість стала», зробив навіть невелику театральну постановку і вже з цим вони пішли по нашому містечку колядувати, – каже Женя.

Ми й не сумнівалися, що у цій акторській сім’ї відповідально поставляться до такого питання. До речі, ви теж можете вже починати згадувати або розучувати колядки. Адже завтра – Святвечір напередодні Різдва. І наш Євген Гашенко незабаром розповість про свої сімейні традиції на це свято. Не пропустіть та дивіться новорічні випуски «Дизель Шоу» на нашому ютуб-каналі.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.