ПОТРАПИТИ У КВАДРАТ 50×50 СМ І НІЧОГО НЕ РОЗБИТИ: ОЛЕКСАНДР БЕРЕЖОК ПРО ЗЙОМКИ 4 СЕЗОНУ «ВИЖИТИ ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ», ПРЕМ’ЄРА ЯКОГО ВЖЕ 27 ТРАВНЯ

Поцілити м’ячем у малюсінький квадрат між освітлювальними приладами — не завдання, а справжній виклик! Але тільки не для нашого Олександра Бережка, який грає роль Сашка в ситкомі «Вижити за будь-яку ціну». Як відбувалися зйомки 4 сезону — читайте в матеріалі.

Одного знімального дня Олександру Бережку довелося згадати всі свої футбольні вміння. Адже режисер поставив перед ним майже нереальне завдання!

— Він запитав, чи можу я вдарити по м’ячу так, щоб він пролетів повз камери й не потрапив в освітлювальні прилади. А ви розумієте, коштують вони недешево (усміхається). Поцілити треба було буквально в півметровий квадрат простору — і все з одного разу. І я зробив це, — переможно згадує актор.

Це й не дивно, адже Олександр Бережок займався футболом.

— Раніше я займався професійно, зараз уже ні. Але навички залишилися. У нас була команда, з якою ми збиралися на вихідних і грали, — ділиться Бережок.

Оцінити ці навички ви зможете самі вже з 27 травня. На нашому ютуб-каналі стартує довгоочікувана прем’єра 4 сезону ситкому «Вижити за будь-яку ціну». Нові пригоди, нові герої та нові випробування на виживання.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.