ПОРОСЯ У КВАРТИРІ, ДІД У ДЖАКУЗІ, СПЕЦНАЗ І ТОННА БУЛОЧОК:  27 ТРАВНЯ ПРЕМ‘ЄРА  4 СЕЗОНУ СИТКОМУ «ВИЖИТИ ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ»

Зйомки 4 сезону серіалу «Вижити за будь-яку ціну» завершилися ще взимку. А в лютому ми планували показати вам гучну прем’єру. Проте війна внесла свої корективи, тож її довелося відкласти. І тепер ми готові все надолужити! Уже 27 травня лише на нашому ютуб-каналі ви побачите нові серії улюбленого ситкому! А просто зараз ми ексклюзивно розкажемо, як їх знімали, та поділимося першими подробицями прем’єрного сезону.

Почнемо, мабуть, із Саші Бережка. Адже його героєві в новій частині доводиться буквально виживати!

— Весь сезон ґрунтується на тому, що мене б’ють, з мене знущаються або зі мною щось таке відбувається, — скаржиться Саша.

І це не голослівні заяви. Ви лишень подивіться: ось у Сашка фінгал на половину обличчя. А тут він, здається, невдало почистив… духовку. Чи хтось так познущався з Бережка? Усі відповіді ми дізнаємося разом уже в новому сезоні «Вижити за будь-яку ціну»! А от чому в нього з’явилася корона… Ні, не та сама, а справжня і на голові — про це розповімо зараз.

— Корона — це була моя фантазія. Я хотів бути королем, — ділиться актор.

Цікаво, чим там закінчилося його царювання? Чи не тим самим фінгалом під оком? А ще цікаво, хто підклав свиню нашій родині. І не умовну, а справжню!

— В одній із серій у нас з’явиться новий герой — порося Фунтик. Це домашня тварина нашого продюсера, він люб’язно надав свого актора на зйомку, — розповідає Саша. — Фунтик абсолютно неслухняний. З ним було складно грати. Але цікаво. Звичайно, нам доводилося ловити його по всьому майданчику, щоб він виконав свою роль. Але ми впоралися.

Це підтверджує і режисер Анатолій Григор’єв. Він, звісно, був дуже здивований появою такого актора.

— Про Фунтика я дізнався в день зйомок. Прийшла продюсерка й повідомила, що в нас буде свиня. Я спочатку подумав, що вона каже про когось із групи. Мовляв, хтось щось накоїв. Але свиня виявилася справжньою. Скажу чесно, з Фунтиком ми навіть зняли сцени швидше, ніж із деякими акторами. Тож усе гаразд, — ділиться режисер.

Усе буде добре і в героїні Вікторії Булітко. Акторка зізналася, що та відкриє власну справу і стане справжньою бізнес-леді.

— У моєї Вікторії з’явиться свій салон. Незабаром вона зароблятиме більше, ніж Сашко. І тут постане питання: хто в домі головний? — розмірковує Віка.

У Яни та Єгора все стабільно, але й вони матимуть нові пригоди. У новому сезоні пара спробує урізноманітнити своє сексуальне життя. Так, Яна здивує не лише Єгора, а й усіх глядачів танцем на пілоні.

— Спочатку ми хотіли запросити хореографа. Але Яна продемонструвала таку підготовку, що стало трохи спекотно, — жартує Анатолій Григор’єв.

Яна буде оригінальною і з подарунками для свого коханого. Щоправда, дещо не вгадає з розміром.

— Вона зробила подарунок — презентувала шолом, який був мені не за розміром. Цілу серію ми намагалися його зняти, а закінчилося це хрускотом шиї, — сміється Єгор Крутоголов.

Жартуємо. На нашому майданчику жоден актор по-справжньому не страждає. Єгору також запам’яталася екшн-сцена. Так-так, цього також чекайте в новому сезоні «Вижити за будь-яку ціну».

— Мені дуже сподобалося, як ми знімали фантазію: ми із Сашком вдираємося під виглядом спецназу у квартиру в спорядженні, вибиваємо двері, кидаємо димові гранати. Усе було так кльово. Це найбільш пам’ятний момент, — ділиться Єгор.

А от Євгену Сморігіну запам’яталися запливи в джакузі з пінкою, ще й у компанії його улюбленої манакенші-лампи.

— Мій дід обманом опинився у квартирі Єгора. Він грав глухоніму бабусю, підігравав Саші, та згодом його відправили туди відпочивати. Приємним бонусом став безплатний алкоголь. А дідові більшого й не треба. Ну, може, лише його улюблена «лампа». Її він посадив поряд і почав відзначати свято кохання, — розповідає Євген Сморігін. — Мені подобається мій персонаж тим, що він однолюб. Алкоголік, звісно. З минулого сезону він випив ще 300 літрів горілки і став мудрішим.

Оце так подробиці! До речі, ми розпитали й художника-гримера Ірину Бєліну про процес перетворення Євгена Сморігіна на діда. Адже цей образ існує не лише в серіалі «Вижити за будь-яку ціну» — він сподобався і глядачам «Дизель Шоу» та «На Трьох». 

— У наших дідусів різний характер. Є буркотливий, добрий, хуліганистий, алкаш (сміється), веселий. Але всіх я дуже люблю. Ставлюся до них дуже гарно. Сам образ я повністю малюю. Пластичний грим не використовую. За стільки років практики можу «намалювати» Сморігіна-діда буквально за 20 хвилин. Якщо треба вигадати щось нове, то, звісно, часу потрібно вдвічі більше, — розповідає Ірина Бєліна.

А ще уявіть: в одному епізоді «постаріють» усі герої!

— Я гримувала в бабусь Юлю, Віку та Яну. Довелося, звісно, повозитися. Особливо з Яною, бо в неї худеньке красиве обличчя й губи, складно їх перетворювати на старі, — ділиться Ірина. — Але всі вони були в захваті від остаточного результату! Тому що образи вийшли такими яскравими, незвичайними та ненудними.

«Не нудно» — це ключове слово, яким можна загалом охарактеризувати серіал «Вижити за будь-яку ціну». І таке цікаве життя організовують самі актори. Особливо виділилась Юлія Мотрук.

— Щойно ти відвернувся — Юлі вже нема. Де ж Юля? Вона як бенгальський вогонь — така ж яскрава й запальна. Не встиг я щось сказати, у неї вже 25 варіантів, як це все можна зробити. Підозрюю, що вона мене вже ненавидить. Тому що я змушую її постійно їсти булочки. Але смачні, — насамкінець жартує режисер Анатолій Григор’єв. 

А щоб дізнатися, кого зіграє Юля в новому сезоні «Вижити за будь-яку ціну», обов’язково дивіться прем’єру 27 травня лише на нашому ютуб-каналі. Підносимо бойовий дух сміхом!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.