«СЕРІАЛ ҐРУНТУЄТЬСЯ НА ТОМУ, ЩО МЕНЕ Б’ЮТЬ»: ОЛЕКСАНДР БЕРЕЖОК РОЗПОВІВ, ЩО ВІДБУВАЛОСЯ НА ЗЙОМКАХ 4 СЕЗОНУ «ВИЖИТИ ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ»

Кому точно потрібно в новому сезоні вижити за будь-яку ціну, то це герою Олександра Бережка. Його і б’ють, і знущаються, і… свиню йому підкладають. Про всі подробиці зйомок 4 сезону серіалу «Вижити за будь-яку ціну» актор ексклюзивно розповів спеціально для фанатів.

Актори серіалу «Вижити за будь-яку ціну» в поті чола працювали над створенням нового сезону. І не просто працювали, а буквально виживали! Найбільше дісталося герою Олександра Бережка.

— Те, що Сашко у нас завжди отримує від решти героїв до цього вже всі звикли. Якщо Сашко цілий і неушкоджений, то ми погано попрацювали, — жартує режисер серіалу Анатолій Григор’єв.

Не жартує, але підтверджує це і сам Олександр Бережок.

— Весь сезон ґрунтується на тому, що мене б’ють, з мене знущаються або зі мною щось таке відбувається, — скаржиться Саша.

І це не голослівні заяви. Ви тільки подивіться: ось у Сашка фінгал на половину обличчя. А тут він, здається, невдало почистив… духовку. Чи це чиїсь злі витівки? Усі відповіді ми дізнаємося разом вже в новому сезоні «Вижити за будь-яку ціну»! А от чому у Бережка з’явилася корона… Ні, не та сама, а справжня і на голові — це розповімо зараз.

— Корона — це була моя фантазія. Я хотів був королем, — ділиться актор.

Цікаво, чим закінчилося його правління в неспокійному домашньому королівстві? Чи не тим самим фінгалом під оком?

А от у серіальної дружини Сашка, героїні Вікторії Булітко, буде власний бізнес!

— Персонажі розвиваються, і моя Вікторія розвиває свій бізнес — у неї буде власний салон! Незабаром вона зароблятиме більше Сашка, а це дуже складна тема в парі, — каже Віка.

Як з нею впораються наші герої, ви дізнаєтеся зовсім скоро. Прем’єра 4 сезону серіалу «Вижити за будь-яку ціну» відбудеться 25 лютого о 22:50 на телеканалі ICTV.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.