У ДЖАКУЗІ З ПІНКОЮ: ЯК ЄВГЕН СМОРІГІН «ВІДПОЧИВАВ» НА ЗЙОМКАХ СИТКОМУ «ВИЖИТИ ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ»

Знаємо, що ви з нетерпінням чекаєте на 4 сезон ситкому «Вижити за будь-яку ціну». А ще з більшим нетерпінням хочете побачити свого улюбленого персонажа — діда у виконанні Євгена Сморігіна. У новій історії він продовжить будувати своє «кохання» з лампою, а в одній із серій влаштує собі «романтІк»!

Наш дід — ще той романтик! Лише уявіть: в одному з епізодів він опиниться в пінному джакузі та в компанії своєї улюбленої манекенші-торшера.

— Мій дід обманом опинився у квартирі Єгора. Він грав глухоніму бабусю, підігравав Саші, та згодом його відправили туди відпочивати. Приємним бонусом став безплатний алкоголь. А дідові більшого й не треба. Ну, може, лише його улюблена «лампа». Її він посадив поряд і почав відзначати свято кохання, розповідає Євген Сморігін.

Чи поділяє сам Євген Сморігін покликання до обману свого персонажа — питання спірне. Але є одна риса, за яку актор любить цього діда.

— Мені подобається мій персонаж тим, що він однолюб. Алкоголік, звісно. З минулого сезону він випив ще 300 літрів горілки та став мудрішим, — додає актор.

Оце так подробиці! До речі, ми розпитали й художника-гримера Ірину Бєліну про процес перетворення Євгена Сморігіна на діда. Адже цей образ існує не лише в серіалі «Вижити за будь-яку ціну» — він сподобався глядачам «Дизель Шоу» та «На Трьох».

— У наших дідусів різний характер. Є буркотливий, добрий, хуліганистий, алкаш (сміється), веселий. Але всіх я дуже люблю. Сам образ я повністю малюю. Пластичний грим не використовую. За стільки років практики можу намалювати Сморігіна-діда буквально за 20 хвилин. Якщо треба вигадати щось нове, то, звісно, часу потрібно вдвічі більше, — розповідає Ірина Бєліна.

Яким дід буде в новому сезоні — ви дізнаєтеся дуже скоро в 4 частині ситкому «Вижити за будь-яку ціну». Прем’єра відбудеться 25 лютого о 22:50 на нашому ютуб-каналі.

 Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.