ДОДАЛИ ДЕСЯТКИ РОКІВ: ЯК ЗМІНЯТЬСЯ ГЕРОЇ В НОВОМУ СЕЗОНІ СИТКОМУ «ВИЖИТИ ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ»?

Новий 4 сезон ситкому «Вижити за будь-яку ціну» буде сповнений несподіванок. Так, в одній із серій усі наші герої… постаріють! Окрім діда, звісно, у виконанні Євгена Сморігіна — він був старим ще з першого сезону. Як перетворювали наших головних акторів на бабусь та дідусів, ексклюзивно розповідає художниця-гример Ірина Бєліна.

Для художниці-гримера Ірини Бєліної немає нічого неможливого! Адже скільки разів вона перетворювала нашого Євгена Сморігіна на діда.

Сам образ я повністю малюю. Пластичний грим не використовую. За стільки років практики можу намалювати Сморігіна-діда буквально за 20 хвилин, розповідає Іра.

Але в один зі знімальних днів «Вижити за будь-яку ціну» завдання для Іри помножилися: їй довелося гримувати всіх наших головних акторів, аби зробити з них бабусь та дідусів.

Довелося, звісно, повозитися з дівчатами. Особливо з Яною, бо у неї худеньке красиве обличчя та пухкі губи, складно їх перетворювати на старі, — ділиться Ірина Бєліна.

І як вони відреагували на ці «плюс надцять» років, побачивши себе у дзеркалі?

— Але всі вони були у захваті від остаточного результату! Тому що образи вийшли такими яскравими, незвичайними та ненудними, — запевняє художниця-гример.

«Не нудно» — це ключове слово, яким можна охарактеризувати серіал «Вижити за будь-яку ціну». І це не нудне життя організовують самі актори. Особливо відзначиться новий персонаж у виконанні Юлії Мотрук.

Ти тільки відвернувся Юлі вже нема. Де ж Юля? Вона як бенгальський вогонь яскрава та запальна. Не встиг я щось сказати, у неї вже 25 варіантів, як це все можна зробити. Підозрюю, що вона мене вже ненавидить. Тому що я змушую її постійно їсти булочки. Але смачні, — жартує режисер Анатолій Григор’єв.

Кого саме зіграє Юлія Мотрук – дивіться в новому 4 сезоні ситкому «Вижити за будь-яку ціну». Прем’єра відбудеться 25 лютого о 22:50 на нашому ютуб-каналі.

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.