ЗАМІСТЬ ГУМу — ГУР! ЯК ПРОЙШЛА ЕКСКУРСІЯ УКРАЇНСЬКОЮ МОСКВОЮ?

Услід за російським кораблем пішла й москва… до складу України! Так, 2030 року вона стала невеличким містечком на заході Конотопського району Сумської області. І туди з’їжджаються туристи з усіх куточків планети, аби прогулятися Жовто-Блакитною площею та поїсти борщ у філії львівської Криївки. Саме про одну таку екскурсію розкаже новий номер «Дизель Шоу», який ви зможете побачити вже цієї п’ятниці, а дізнатися перші деталі — просто зараз!

Ми ж казали, що «Дизель Шоу» вміє пророкувати майбутнє? От і зараз ми маємо змогу зазирнути в не такий уже й далекий 2030 рік та прогулятися червоною Жовто-Блакитною площею москви. 

Отже, ми знаходимося в центрі москви на Жовто-Блакитній площі, а інакше — площі Великої Перемоги. Саме тут тепер уже маршал Залужний провів останній парад Перемоги! Цією площею з ганьбою пройшло все керівництво кремля. Як жартували самі росіяни, це був перший гей-парад в історії, що відбувся тут, — починає свою розповідь для туристів екскурсовод у виконанні Яни Глущенко.

За декілька років після перемоги України москва дещо змінилася. Тепер замість нафталінового мавзолею тут можна побачити «Нову пошту», яка й досі видає безкоштовні бандеролі та чорні мішки. Будівлю ГУМу забрав собі ГУР, аби тримати в тонусі кремль. Відомий своєю одіозністю мхат має почесне ім’я Леся Подерв’янського. Ну, а москву очолює… Ніколи не здогадаєтеся самі, а тому підказуємо: пес Патрон!

— Как собака стала мэром? — запитує один «чєлавєк».

Чесно кажучи, після перемоги за це крісло не сильно змагалися. А пес прийшов, «помітив» його і ось так став почесним мером, — ділиться подробицями екскурсовод.

І це лишень початок! Скільки цікавих людей (і вже не людей) можна зустріти на вулицях москви 2030 року. Нарешті знайшовся головний втікач вітя янукович, який щоразу закликає «астанавіться» та «купити шапку». 

Заінтриговані? Наші актори теж!

— Я дуже сподіваюся, що ми колись таку екскурсію проведемо в реаліях. Хтозна. Будемо вірити в це, — каже Дмитро Танкович.

А от Євгену Сморігіну така ідея не зовсім до душі.

— Я не хочу, щоб москва стала частиною України. Я хочу, щоб вони там усі закрилися і жили, як у Північній Кореї. Щоб їм показували по ТБ, як росія полетіла на Марс, і всі аплодували цим «успіхам» і «досягненням», — іронічно зауважує актор.

Подивимося, як воно буде в майбутньому. А те, що точно ніхто не змінить, — прем’єра «Дизель Шоу», що відбудеться вже цієї п’ятниці. Дивіться новий випуск із крутим українським гумором від найкращої команди на ютуб-каналах «Дизель Студіо» та «Гумор ICTV», а також в ефірі каналу ICTV2.

Пам’ятайте: ви автоматично стаєте донатором до БО «Дизель Фонд», що вже рік підтримує українських військових. Ваш перегляд може стати аптечкою чи тактичним одягом. 

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.