1000 ТА 1 ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ: ЩО ПИШУТЬ «ЯЙЦЯ МАКРОНА» ТА «БІЛЯВКИ ОБОЛОНІ»?

Ви знали, що син соловйова — гей? А що сказала ворожка про ймовірний наступ із білорусі? Наша Юля в курсі всіх новин, бо підписана на 1000 та 1 телеграм-канал. Щоночі жінка їх перечитує та дуже гучно коментує на вухо своєму чоловіку. Тож що пишуть «Яйця Макрона» та чим діляться «Білявки Оболоні» — нова неймовірна історія «Дизель Шоу» вже готова до прем’єри!

Якщо й раніше життя неможливо було уявити без мобільних телефонів, то зараз і поготів ці гаджети супроводжують нас усюди. Навіть у ліжку. От і наша Юля знову залипає у своїх телеграм-каналах і дуже робить нерви Колі.

— Кому — путіну чи скабєєвій? Якщо скабєєвій, то, схоже, це не вперше! — починає цікавитися чоловік.

— Нє, статуї Ісусу Христу! Це дуже поганий знак! Ти уявляєш, що може відбутися? уже накручує себе Юля.

—  Шо! Твоя мама до нас приїде? Чи московський патріархат іудаїзм прийме? — сонно-іронічно коментує Коля.

І це тільки початок! Щохвилини Юля відкриває все більше повідомлень і так хоче обговорити все з Колею, що бідолашного аж захитує в один момент!

— Нова історія і знову списана з мене. Я теж підписана на десятки телеграм-каналів, які все прибавляються і прибавляються. Люблю почитати їх перед сном. Їх у мене стільки, що я інколи навіть пропускаю повідомлення від свого чоловіка, — бідкається Юля. — Особливо коли повітряна тривога й мені обов’язково треба дізнатися, що летить, звідки та всі-всі подробиці. 

Щоправда, Юля вибирає перевірені телеграм-канали — її героїня ж довіряє «Яйцям Макрона» й «Білявкам Оболоні». А що вони там пишуть, знатимуть ті, хто подивиться нову історію від «Дизель Шоу»! Вона вже неабияк запала в серця глядачів у залі, як і попередня. Якщо не бачили, хутчіше тицяйте для перегляду й повертайтеся до нас.

До речі, тоді актори неймовірно хвилювалися, коли презентували на сцені насамперед новий тандем.

— Номер дався важкою кров’ю, ми переживали з Мотрею. Коли на порожній зал працюєш, сумніваєшся. А коли в зал заходиш, кожна жінка впізнає в цій історії себе. Бух, щось бахнуло. Це ж про відважність українських жінок. Номер потрясаючий вийшов, — поділився за лаштунками Назар Задніпровський.

Хто ще не бачив першу частину, швидко виправляйтеся, а потім одразу до прем’єри! Дивіться її на наших ютуб-каналах «Дизель Студіо» та «Гумор ICTV», а також та ТБ-каналі ICTV2. 

Пам’ятайте, що на цифрових майданчиках наші відео монетизуються і кожна копійка надходить до БО «Дизель Фонд». Він уже рік підтримує українських військових та виконує їхні найважливіші потреби. Станьте частиною великої перемоги!

Дивіться велику прем’єру «Дизель Шоу» в телеефірі та на ютуб-платформах 7 квітня о 19:00!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.