ШАМАН Б’Є АЛЄКСАНДРА ЛУКАШЕНКА ПОРТРЕТОМ ПУТІНА! ВІД ЧОГО ЛІКУЮТЬ «КАРТОПЛЯНОГО ФЮРЕРА»?

Всидіти однією дупою на двох стільцях — дуже погана практика. Можна потім підхопити собі невідому болячку, від якої вилікувати може лише… кремлівський шаман! Саме така історія трапилася з героєм Єгора Крутоголова в новому номері «Дизель Шоу»! Як актор перевтілювався в «батьку», а Євген Гашенко заново вчив свою шаманську мову — ексклюзивні подробиці з-за лаштунків знімань.

Яких тільки персонажів не було в «Дизель Шоу», але цей діяч з’явився вперше! Тож зустрічайте на сцені самого алєксандра лукашенка. Самопроголошеного президента білорусі точно біда спіткала: на його дупу напала якась недуга. Найкращі лікарі розводять руками, а от його господар владімір путін вирішує допомогти своєму посіпаці… шаманом!

— Лукашенко зараз виглядає як клоун. Звісно, білоруси його висміювати не будуть, а от ми — з великим задоволенням! Тут є про що пожартувати й де розвернутися — відірвемося по повній програмі. Це найменша наша відповідь за всі його діяння, пояснює ідею Єгор Крутоголов.

У цьому відриві йому дісталася головна роль. Перші «лукашенківські» проби відбулися ще в номері про білоруську армію, який буквально розірвав глядацьку залу на грудневих прем’єрах і став фаворитом на ютубі. 

Тепер алєксандр грігорьєвіч власною персоною на сцені. Крутоголов був настільки схожий на нього як зовнішньо, так і манерою розмови й поведінки, що майже ніхто не помітив різниці. Як у тому фільмі про «нєнастоящего царя».

— Наша Ірина Беліна зробила неймовірний грим, але все-таки ми зовнішнє схожі. Я дивився виступи лукашенка, аби копіювати його манеру розмови та інтонацію. Майже як пісня, коли ти вчиш її спочатку разом з артистом, а потім сам починаєш. Так, у принципі, і з лукашенком. Я думаю, що зустріч із путінським шаманом він запам’ятає на все життя, — інтригує Єгор. 

І сам шаман — із непростих хлопів. У «Дизель Шоу» він уже запам’ятався підпільною діяльністю в одному африканському плем’ї, до якого приїхали російські ФСБшники в пошуках магічного амулета.

— Ці шамани схожі, але водночас різні. У мене знову жодного слова. Я імпровізую на своєму «шаманському», але кому треба, той зрозуміє основні тези. Ну, а фінал здивує всіх, — забирає всі спойлери із собою Євген Гашенко.

Та до фіналу ще треба добряче посміятися! Бо де ще можна побачити, як лукашенко отримує портретом путіна по дупі? Це такі методи лікування «картопляного фюрера» — ось це вже спойлер. Найдієвішим виявиться останній, як акорд, удар по протилежному місцю. Так, навіть вірний лукашенківський пес ніяк не зарадить. До речі, його помічника грає Дмитро Танкович. Ці ролі вже закріпилися за ним у «Дизель Шоу».

— «Дизель Шоу» намагається позбутися мене, тому я завжди граю КГБшників, ФСБшників, але цього разу не пощастило Єгору, бо він грає лукаша. А це квиточок «до побачення», як я його називаю. Думаю, я буду не першим, кого виженуть із країни, — жартує Дмитро Танкович.

Підтримайте наших героїв і дивіться прем’єру історії в новому випуску «Дизель Шоу»! Команда й далі допомагає військовим і завдяки монетизації з відео збирає кошти до БО «Дизель Фонд». А згодом вони перетворюються на чергову автівку або інші необхідні речі. Разом до перемоги!

Більше новин читайте на сайті dizelstudio.com та в офіційних спільнотах «Дизель Студіо» у соціальних мережах.